1500 TL'ye 144 Hz Curved monitör önerisi

1card1

Hectopat
Makaleler
1
Bu iyi mi? MSI OPTIX G24C4 23.6" FHD VA 144Hz 1ms Hdmı Dp Curved Gaming Monitör « Kuantum Sanal MSI
Veya bunlar.
https://www.hepsiburada.com/acer-ei242qrpbiipx-23-6-144hz-1ms-2xhdmi-dp-zeroframe-freesync-curved-monitor-um-ue2ee-p01-p-HBV000017A8ZG?magaza=BETA PLUS TEKNOLOJİ&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.90.8
Hangisi daha iyi? MSI olanı cok begendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
gamepower olanı kullandım 1 yıl kadar gayet memnun kaldım.Ancak Yakın fiyatlara msi varken almam şahsen. MSI ile aralarında 200-300tl fiyat farkı olursa ancak o zaman gamepower alırdım.

Ghosting bir tık fazla.
Doğru overdrive ayarını kullanmamaları ghostinge sebep açıyor.
gamepower olanı kullandım 1 yıl kadar gayet memnun kaldım.Ancak Yakın fiyatlara msi varken almam şahsen. MSI ile aralarında 200-300tl fiyat farkı olursa ancak o zaman gamepower alırdım.
Optix serisinde ölü piksel yaşanabilir.

Attıklarınızı önermem. Dell S2422HG iyi bir seçim.

Eğer bütçe MSİ markasına yetiyorsa GamePower asla alınmamalı.

Ghosting ne demek?
Bu arada altı kare olsun istemiyorum, ilk attıgım linkteki gibi olsun istiyorum
Bunlar nasıl?

Ghosting ne demek?
Bu arada altı kare olsun istemiyorum, ilk attıgım linkteki gibi olsun istiyorum
Nesne arkasında kalan iz. Karanlık bölgede olanına smearing deniyor.

Neden altı kare istemiyorsunuz? V şekli masada daha çok yer kaplar. İlginç bir kriter.

Gamepower olanı tercih etmeyin çöp bir marka.

Neden altı kare istemiyorsunuz? V şekli masada daha çok yer kaplar. İlginç bir kriter.
Şuan altı yuvarlak bir monitör kullanıyorum. Önceki kullandıgım V şeklindeydi, hoşuma gitmişti. Masam büyük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…