1500 TL'ye hava temizleme cihazı önerisi

gkhnyds

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,

Evdeki halılardan, battaniyeden, kıyafetlerden vs. bir şekilde çok toz olmaya başladı. Mobilyaların üstünde birikir halde.
Sürekli evi havalandırıyoruz ancak nafile. Daha da arttı gibi.
Benim ufaklıklar bu durumdan etkilenmeye başladılar hatta. Hapşuruk, öksürük vs..

Ev 110 m2, Salon 25 m2. Salonda sabit kalacak şekilde. Tüm eve yetmesi imkansız, biliyorum.

Bütçem 1.500 TL civarı. Gönül ister Dyson alalım ama imkansız.
Gerçek kullanıcı deneyimlerine göre tavsiyelerinizi rica ederim.

Samsung AX34R3020WW/SK Hava Temizleyici ya da Xiaomi Mi Air Purifier 2h fiyatına göre iyi ürünler. Samsung bende, Xiaomi arkadaşımda var. Memnunuz. 30m2 salonda kullanıyorum. Gece de yatak odasına alıyorum yatmadan bir saat önce.

Samsung AX34R3020WW/SK Hava Temizleyici ya da Xiaomi Mi Air Purifier 2h fiyatına göre iyi ürünler.

Aklımdan Xiaomi geçiyor aslında ama akıllı ev fonksiyonlarından dolayı fiyatının şişirildiğini söyleyenler var.
Çok ilgilendiğim bir konu değil telefondan yönetmek vs.
ve bir kaç olumsuz yorum gördüm, kafam karıştı.
Yeni yapılan bir ev'mi? Yeni yapılan evlerde önce badana atıyorlar sonra iç dizaynını yapıyorlar duvarlar toz tutuyor.
4 yıldır biz oturuyoruz, su bazlı boya mevcut.

Aklımdan Xiaomi geçiyor aslında ama akıllı ev fonksiyonlarından dolayı fiyatının şişirildiğini söyleyenler var.
ve birkaç olumsuz yorum gördüm, kafam karıştı.

Birkaç olumsuz yorum her şeyde vardır seri üretim bunlar elbet birkaç tanesi arızalı, sorunlu vb. çıkar. Zaten bunun için de iade seçeneği var.

ve birkaç olumsuz yorum gördüm, kafam karıştı.

Samsung almanız daha mantıklı.
Elektrikli süpürge ile çekebilirsiniz.

En uygun kendi sitesinde var sanırım.

Xiaomi nereden en uygun temin edebilirim ? Rakamları kafamı karıştırıyor.

Bir de böyle bir ürün var. Yerli malı.
30 yıllık filtre üreticiymiş, ilk defa duydum alakam olmadığı için demek ki..

1.200 TL ile gönlümü çelmedi desem yalan olur. Kullanmasam da mobil uygulaması varmış.
Filtre fiyatları daha uygun.
Aramızda hiç kullanan , test eden oldu mu acaba ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı