1500 TL'ye kablosuz fare önerisi

Zaten yeni sensörler çok iyi, G Pro X'in sensörü hala en iyilerden.

Çok iyi bir kablosuz farenin en önemli özelliği sensör değil, wireless kalitesi olmalıdır bence. G Pro X hala zirvede gibi.

Zaten yeni sensörler çok iyi, G Pro X'in sensörü hala en iyilerden.

Çok iyi bir kablosuz farenin özelliği sensör değil, wireless kalitesi olmalıdır bence. G Pro X hala zirvede gibi.
Razer ile Logitech'i karşılaştırayım diyorum, ikisi de "Other Companys" deyip geçmiş. Hiç bir şey anlaşılmıyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ama diğer markalar en fazla 930hz'e ulaşırken Razer 1000hz'e ulaşıyormuş. Teknik bilginiz varsa kendiniz bakabilirsiniz;

Razer ile Logitech'i karşılaştırayım diyorum, ikisi de "Other Companys" deyip geçmiş. Hiç bir şey anlaşılmıyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ama diğer markalar en fazla 930hz'e ulaşırken Razer 1000hz'e ulaşıyormuş. Teknik bilginiz varsa kendiniz bakabilirsiniz;
İyi olan neden masaya vurup göstermiyor anlamadım, neden others demişler ki 😃

Bence seçim elin şekline göre yapılmalı çünkü Logitech de Razer da gerçekten çok iyi markalar. Bütçe sorununuz da yok en iyisi hangi tür oyun oynadığınıza ve el şeklinize göre en rahat edeceğiniz modeli almanız olacaktır.

Uyuyakaldığım için konuya bakamadım cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim.
Bugün bir arkadaşımdan Logitech G Pro aldım denemek için ve biraz test ettikten sonra hemen almaya karar verdim sadeliği çok hoşuma gitti. Önceden G402 kullanıyordum ve serçe parmağım biraz engel oluyordu sağ tarafa hareket etmemde. Sonuç olarak Logitech G Pro op Edition buldum ve aldım rengi çok hoşuma gitti ve pek bulunmuyor ülkemizde.

Uyuyakaldığım için konuya bakamadım cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim.
Bugün bir arkadaşımdan Logitech G Pro aldım denemek için ve biraz test ettikten sonra hemen almaya karar verdim sadeliği çok hoşuma gitti. Önceden G402 kullanıyordum ve serçe parmağım biraz engel oluyordu sağ tarafa hareket etmemde. Sonuç olarak Logitech G Pro op Edition buldum ve aldım rengi çok hoşuma gitti ve pek bulunmuyor ülkemizde.
Hayırlı olsun. Umarım memnun kalırsınız.

Bence gözünüz kapalı Razer Basilisk Ultimate tercih edin. Basilisk X HyperSpeed kullanıyorum, çok çok memnunum, bütçem daha fazla olsaydı düşünmeden Ultimate tercih ederdim.
Düzeltme: G Pro almışsınız, hayırlı olsun.

G Pro'dan da G Pro X'den de daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G Pro ve Superlight versiyonu basilisk ile değil viper ile kıyaslanabilir tutuş şekli vs açısından. Superlight X daha iyi bunlar arasında açıkçası bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı