1500 TL'ye kadar 2. el hangi kartlar alıanbilir?

ErayUZUNOGLU

Decapat
Daha fazla  
Sahibindende ikinci el kartlarla şöyle bir liste yaptım. https://shbd.io/s/b8dkEjPJ F/P olarak sizce en iyisi hangisi? Veya sizinde bu fiyatlara önerdiğiniz bir kart var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence sahibinden yerine tanıdığınız bilgisayarciya gidin o size güzel bir şey bulsun sahibinden de mining de kullanılmış kart alıp arıza vericegine bilgisayarcıdan alın en azından ugrasabileceginiz biri olur herhangi sıkıntıda

Bilgisayarcıda GT730 gibi düşük kartları bu fiyata satarlar diye düşünüyorum.

RX 580 kartı bulabilirsiniz fakat miningli şekilde bulursunuz muhtemelen. Siz en iyisi RX 570 alın bu fiyata.

RX 580 kartı bulabilirsiniz fakat miningli şekilde bulursunuz muhtemelen. Siz en iyisi RX 570 alın bu fiyata.

Mining dediğim. Ömrü çok kısalmış olan kartlardan. İçine edilmiş olan mining türünden.

Bilgisayarcıda GT730 gibi düşük kartları bu fiyata satarlar diye düşünüyorum.
1-2 hafta önce 1300 e benim bilgisayarcı 1050ti önermişti bana da hazır kasa aldığım için almamıştım

1-2 hafta önce 1300 e benim bilgisayarcı 1050ti önermişti bana da hazır kasa aldığım için almamıştım
Eğer adam tanidiksa 1500 e çözer güzel bı ekran kartı

1-2 hafta önce 1300'e benim bilgisayarcı 1050 Ti önermişti bana da hazır kasa aldığım için almamıştım.

Eğer adam tanidiksa 1500'e çözer güzel bir ekran kartı.

Aslında 1700 TL'ye RX 570 alınabilir. Ya da 4 GB RX580.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…