1500 TL'ye kulak içi kablolu kulaklık önerisi

DB yuksekligiyle neyi kastediyorsun tam olarak bilemiyorun ama coklu driverla vs alakali bir durum degil arkadan gelen ses. Dedigim gibi sorun illa kulakliktan kaynaklanmak zorunda degil, hatta cogu zaman dinlenen kaynakla alakali oluyor ve tespiti de cok kolay zaten.

Ayrica marka imaji olarak KZ'nin ne seviyede oldugu, hic saygi duyulan ve begenilen bir marka olmadigi gercegi de var fake driver skandali ve icerik ureticilere davranislari nedeniyle ozellikle.
1000'den fazla çoklu driver kullandım, çoğunda dip ses vardı. Db yuksekligi derken, 100db üstü e/b lerde dip ses olabiliyor. Bu arada evet, kaynakta önemli. Gidip YouTube mobilden dinlersen, kalite düşer zaten.

Hışırtı sesi dediğin, "tıssss" sesi ise, normal. Kullandığı driver'dan ve db orani yüksek oldugundan ötürü fakat, müzik dinlerken bu hışırtı artıyorsa o zaman sıkıntı vardır. Eğer ki bu durumdan rahatsız isen, bence iade et. Ama dediğim gibi tısss sesi hiç birşey dinlemiyorken var ise o normal. Müzik dinlerken o tıssss sesini duyuyorsan normal değil. Birde pinleri düzgün taktin dimi?
Tıss değil, hışırtı direkt dip ses var. Müzik dinlerken duymuyorum tabii ama boş durduğum sıralarda duymak hoş olmuyor, kulaklığı çıkardığımda o ses gittiği için çok rahatlıyorum. Keşke "tısss" sesinin olabileceğini önerirken belirtseydiniz, bilseydim almazdım.
DB yuksekligiyle neyi kastediyorsun tam olarak bilemiyorun ama coklu driverla vs alakali bir durum degil arkadan gelen ses. Dedigim gibi sorun illa kulakliktan kaynaklanmak zorunda degil, hatta cogu zaman dinlenen kaynakla alakali oluyor ve tespiti de cok kolay zaten.

Ayrica marka imaji olarak KZ'nin ne seviyede oldugu, hic saygi duyulan ve begenilen bir marka olmadigi gercegi de var fake driver skandali ve icerik ureticilere davranislari nedeniyle ozellikle.
Sizin önerdiğiniz kulaklık var mı? Bundan önce SS Nova 7 aldım onda da dip ses vardı. Dip ses olmayan bir model istiyorum.
Hocam memnun kalırsanız haber verir misiniz? Bende KZ kulaklık almak istiyorum ancak emin olamıyorum.
Hocam durumdan anlaşılacağı üzere tavsiye etmem almanızı.

Tıss değil, hışırtı direkt dip ses var. Müzik dinlerken duymuyorum tabii ama boş durduğum sıralarda duymak hoş olmuyor, kulaklığı çıkardığımda o ses gittiği için çok rahatlıyorum. Keşke "tısss" sesinin olabileceğini önerirken belirtseydiniz, bilseydim almazdım.

Sizin önerdiğiniz kulaklık var mı? Bundan önce SS Nova 7 aldım onda da dip ses vardı. Dip ses olmayan bir model istiyorum.

Hocam durumdan anlaşılacağı üzere tavsiye etmem almanızı.
Hışırtı ile, dip ses farklıdır. Büyük ihtimal "çatirti" dediğimiz K/l durumu var. İade edin, her kulaklıginda yoktu, talihsiz olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı