1500 TL'ye Micro-ATX F/P kasa önerisi

Bütçe
1500₺

talhacosan

Centipat
Daha fazla  
Micro-ATX bir anakart alacağım ve kasa konusunda kararsız kaldım öneriniz var mıdır? Tüm parçaları belirledim ama kasayı seçemedim.

(Kasada istediğim birkaç şey vardır onlarda fresh bir yapıya sahip olması ısınma problemi çok sinir bozucu ve kasanın önü yan tarafı vs. görünmeli.)

Hava akışı iyi olacaksa bunu öneririm hocam. E-ATX destekli.

Tam olarak istediğim kasa teşekkür ederim başka önerilerinizede açığım kasa almak için daha 7 aya yakın vaktim var birkaç tane daha kasa atarsanız sevinirim. :)

Tam olarak istediğim kasa teşekkür ederim başka önerilerinizede açığım kasa almak için daha 7 aya yakın vaktim var birkaç tane daha kasa atarsanız sevinirim. :)
Hocam attığım ürün kaliteli benim tercihim ondan yana olurdu bu fiyat bandında daha iyisini bulacağınızı sanmıyorum bir tane güç kaynaklı bir kasa buldum fakat e-atx desteği yok bunda.

Hocam attığım ürün kaliteli benim tercihim ondan yana olurdu bu fiyat bandında daha iyisini bulacağınızı sanmıyorum bir tane güç kaynaklı bir kasa buldum fakat e-ATX desteği yok bunda.

Hocam Kasa'nın tasarımı gayet hoşuma gitti önerin için teşekkür ederim ama kasa gözüme dar geldi ben biraz daha bolluktan yanayım kasa buyuk olsun istyorum ama bu önerini de aklımda bulundaracağım.

Hocam ben büyük fan sevmiyorum brokenhearts'ın attığı kasa hoşuma gitti onun gibi önde 3 fanlı olanlar hoşuma gidiyor onun gibi atarsanız sevinirim

Geri
Yukarı