1500 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1500

Emre dilber

Kilopat
Daha fazla  
Ortalama 1500 TL bandinda, ses kartlı ve jaklı oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz? Fiyat biraz da olsa esneyebilir, 1500 TL'nin daha altında da böyle bir model varsa önerebilirsiniz. T7 v25.1 laptopun BIOS'unu MSI BIOS'a çevirdim. Bundan dolayı jack girişlilerde problem yaşıyorum.

Son düzenleme:
Cidden o kadar iyi mi hocam? Ben de kulaklık arayışı içerisindeyim Blackshark V2X gözüme takıldı birkaç gündür. Özellikle yeşil rengi.
Ben çok memnunum, fiyatına göre gayet temiz bir ses kalitesi ve mikrofon. Mikrofon önemli değilse başka kulaklıkları da değerlendirebilirsiniz ama full paket olarak bence epey iyi bir cihaz.

Ben çok memnunum, fiyatına göre gayet temiz bir ses kalitesi ve mikrofon. Mikrofon önemli değilse başka kulaklıkları da değerlendirebilirsiniz ama full paket olarak bence epey iyi bir cihaz.
Mikrofon önemli hocam benim için. Hatta hazır sizi bulmuşken onu da sorayım. Oyunun sesi kulaklığın mikrofonundan karşı konuştuğunuz kişiye gidiyor mu çok? Ayriyetten klavye sesinin de gidip gitmediğini merak ettim.

Mikrofon önemli hocam benim için. Hatta hazır sizi bulmuşken onu da sorayım. Oyunun sesi kulaklığın mikrofonundan karşı konuştuğunuz kişiye gidiyor mu çok? Ayriyetten klavye sesinin de gidip gitmediğini merak ettim.
Oyunun sesinin gitmesine hiç ihtimal vermiyorum. Klavye de kullandığınız sesli görüşme programının gürültü engelleme performansına ve ses hassasiyet seviyesine göre değişir.

Discord'da henüz kimsenin klavye sesimden şikayet ettiğini duymadım. Hatta şimdi test ettim; klavye sesini almıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı