1500 TL'ye PC için gamepad önerisi

Fiyatı bir gamepad'e vermek istemediğim bütçe içinde açıkçası :)

2 bin liraya çıkma sebebim eğer TV'ye aktaracak bir aparat da alacaksam (bkz. SteamLink gibi) çıkabilirim. Ama broadcast uygulamalarını MiStick de destekliyor sanırım en azından SteamLink uygulaması denedim.

Fiyatı bir gamepad'e vermek istemediğim bütçe içinde açıkçası :)

2 bin liraya çıkma sebebim eğer TV'ye aktaracak bir aparat da alacaksam (bkz. SteamLink gibi) çıkabilirim. Ama broadcast uygulamalarını MiStick de destekliyor sanırım en azından SteamLink uygulaması denedim.
Bir gamepade 2500 lira vermek istememenizi anlıyorum, zira daha ucuza çok daha iyi seçenekler var. Televizyona hiç bağlamayı denemedim fakat USB Dongle'ı takarsanız sorun olmaz büyük ihtimalle.

@xedizx Gyroscope ayarı bulamadım hiçbir yerde hocam.

Son düzenleme:
Bir gamepade 2500 lira vermek istememenizi anlıyorum, zira daha ucuza çok daha iyi seçenekler var. Televizyona hiç bağlamayı denemedim fakat USB Dongle'ı takarsanız sorun olmaz büyük ihtimalle.

@xedizx Gyroscope ayarı bulamadım hiçbir yerde hocam.
Ayar değil de donanımsal bir sensör oluyor içinde. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim hocam :)

Bir arkadaştan ikinci el Steam Controller alabilirim almazsam sizin aldığınız gamepad'e yöneleceğim :)

Jiroskop yok ama MSI GC30 V2 bakabilirsiniz.

Televizyona doğrudan baglayacaksanız çalışmayabilir kaynak bulamadım hızlıca baktığımda.

Jiroskop yok ama MSI GC30 V2 bakabilirsiniz.

Televizyona doğrudan baglayacaksanız çalışmayabilir kaynak bulamadım hızlıca baktığımda.
Hocam gözümden kaçmış yazdığınız kusura bakmayın, öneriniz için çok teşekkür ederim. Jiroskop aradığım kriter sanırım ya izlediğim videolardan çok etkilendim sanırım :D

Televizyona nasıl setup kuracağım bilemedim ama sanki uygulama olan SteamLink'te biraz gecikme oluyor o kısım muallak şu anda :)

Geri
Yukarı