15000 TL Laptop Tavsiyesi

Centuriof

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar. Bir süredir 10000-15000 TL civarlarında alınabilecek dizüstü bilgisayarları araştırıyorum. Pek fazla da seçenek yok zaten son durumda lakin kafam iyice karıştı. Birçok kişi Monster markasından mümkün mertebe uzak durulması gerektiğini söylüyor. Bir başka muadil olan MSI GF55 Thin modeli hakkında da kullanıcı olmayan insanların olumsuz yorumu var. Monster markasının bazı kasalarının sorunlu olduğunu söyleyen var. RTX 3060'lı dizüstü bilgisayarların Max-Q ve Max-P mevzusu ve kartların güç tüketimine bağlı olarak RTX 2070 performansı verme durumu var. Kafam iyice karışmış durumda. Maalesef biraz acelemiz de var. Şubat sonu, en geç mart başına kadar bir dizüstü bilgisayar alınması şart. Ne önerirsiniz?

Hocam 15 bin bandında RTX 3060'lı bir dizüstü arıyorsanız dediğiniz modellerden başka yok. MSI GF55'in biraz fazla ısınacağını düşünüyorum o yüzden:

Selamlar. Bir süredir 10000-15000 TL civarlarında alınabilecek dizüstü bilgisayarları araştırıyorum. Pek fazla da seçenek yok zaten son durumda lakin kafam iyice karıştı. Birçok kişi Monster markasından mümkün mertebe uzak durulması gerektiğini söylüyor. Bir başka muadil olan MSI GF55 Thin modeli hakkında da kullanıcı olmayan insanların olumsuz yorumu var. Monster markasının bazı kasalarının sorunlu olduğunu söyleyen var. RTX 3060'lı dizüstü bilgisayarların Max-Q ve Max-P mevzusu ve kartların güç tüketimine bağlı olarak RTX 2070 performansı verme durumu var. Kafam iyice karışmış durumda. Maalesef biraz acelemiz de var. Şubat sonu, en geç mart başına kadar bir dizüstü bilgisayar alınması şart. Ne önerirsiniz?
Hocam bence RTX 3060 güncel bir kart. RTX 3060'lı bir laptop almak bence mantıklı. 10200-H işlemci darboğaz yapar diyorlar ama testleri yapılıyor diye biliyorum onların. Olacağını pek sanmıyorum . Zaten şuana kadar laptoplarda darboğaz pek görüldüğünü duymadım. Bence almalısınız .Ben olsam alırdım.

Selamlar. Bir süredir 10000-15000 TL civarlarında alınabilecek dizüstü bilgisayarları araştırıyorum. Pek fazla da seçenek yok zaten son durumda lakin kafam iyice karıştı. Birçok kişi Monster markasından mümkün mertebe uzak durulması gerektiğini söylüyor. Bir başka muadil olan MSI GF55 Thin modeli hakkında da kullanıcı olmayan insanların olumsuz yorumu var. Monster markasının bazı kasalarının sorunlu olduğunu söyleyen var. RTX 3060'lı dizüstü bilgisayarların Max-Q ve Max-p mevzusu ve kartların güç tüketimine bağlı olarak RTX 2070 performansı verme durumu var. Kafam iyice karışmış durumda. Maalesef biraz acelemiz de var. Şubat sonu, en geç mart başına kadar bir dizüstü bilgisayar alınması şart. Ne önerirsiniz?

Hocam araştırmışsınız sizde, Monster RTX 30 laptoplar şu an çok fazla yazılımsal soruna sahipler. Onları düşünmeyin. GF65 hakkında pek kötü yorum duymadım, 60W 3060 olduğu için 2070 performansı veriyor. MSI olması ve 700 TL Steam kodu bu eksiğini kapayabilir.

Hocam araştırmışsınız sizde, Monster RTX 30 laptoplar şu an çok fazla yazılımsal soruna sahipler. Onları düşünmeyin. GF65 hakkında pek kötü yorum duymadım, 60W 3060 olduğu için 2070 performansı veriyor. MSI olması ve 700 TL Steam kodu bu eksiğini kapayabilir.
Bence bunu alın gitsin. 5-6 yıl sıkıntı çekeceğinizi düşünmem belki VRAM biraz zorlar onun dışında sorun yok bence.

Peki bu ürünü Tulpar T5 V21.4 ve Tulpar T7 V22.1 ile karşılaştırırsak tercihiniz hangisi olurdu?

Geri
Yukarı