15000 TL sistem önerisi

lepet

Decapat
Daha fazla  

Monitör, klavye, mouse tarzı ekipmanların var mı?

Güzeldir hocam da 3060 olan sistem F/P değil bildiğiniz canavar olur.

Mönitör Asus VG278QR 27" 165 Hz 0.5ms mönitörüm mevcut mouse ve klavye tarzı ekipmanlarım da mevcut sadece kasa toplamak istiyorum

Monitör ASUS VG278QR 27" 165 Hz 0.5ms monitörüm mevcut mouse ve klavye tarzı ekipmanlarım da mevcut sadece kasa toplamak istiyorum.

Anladım. Belki işlemcini arttırıp ekran kartını da biraz düşürebilirsin. Tabi sana kalmış, fakat o fiyata ideal bir sistem diyebilirim.

Dostum bence bu devirde kasalı alma çünkü artık kasalı bilgisayarlar daha pahalıya geliyor. Bak bizde monster abra a7 var şuanki fiyatı 12bin TL civarında ve gayet güzel bilgisayar tüm oyunları ultrada açıyor ve ortalama 200fps civarı alıyoruz Csgo da fln ve bilgisayar hiç ısınmıyor aralıksız 15 saat çalışıyor genede buz gibi bence monster nootbook al derim 15k paraya

Notebook olarak dell workstation var bende ama iş üzerine kullandığım için oyun vs yüklemiyorum oyun için ayrıca bir masaüstü toplamak istiyorum o yüzden kasalı düşünüyorum hocam

Notebook olarak dell workstation var bende ama iş üzerine kullandığım için oyun vs yüklemiyorum oyun için ayrıca bir masaüstü toplamak istiyorum o yüzden kasalı düşünüyorum hocam
Yani dediğim gibi bundan 4 yıl önce fln olsa kasalı bilgisayar daha mantıklıydı ama şuanda nootbooklar daha çok revaşta ve daha ucuza geliyor ben dediğim gibi monster kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır ve sorunsuz güzel bir ürün hem tatile fln gittiğimde de yanımda götürme şansım oluyor bence nootbook al ama genede sana kalmış senin tercihin

1650Ti VS RTX 3060. Ben daha bir şey demiyorum.

Anladım. Belki işlemcini arttırıp ekran kartını da biraz düşürebilirsin. Tabi sana kalmış, fakat o fiyata ideal bir sistem diyebilirim.
Bu haliyle alırsam peki işlemci ekran kartına göre düşük kalır mı hocam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…