1500TL kulak üstü kulaklık önerisi

Tayyar durden

Zeptopat
Daha fazla  
Bütçem yaklaşık 1500 TL 300-500TL esneme payı var. Kulağımı fazla rahatsız etmeyecek ses kalitesi ortalama bir kulak üstü Bluetooth kulaklık almayı planlıyorum sporda ve oyun oynarken kullanacağım. Şimdiden tüm öneriler için teşekkürler.

Bütçem yaklaşık 1500 TL 300-500TL esneme payı var. Kulağımı fazla rahatsız etmeyecek ses kalitesi ortalama bir kulak üstü Bluetooth kulaklık almayı planlıyorum sporda ve oyun oynarken kullanacağım. Şimdiden tüm öneriler için teşekkürler.

Hocam bende sizin gibi kullanma amacıyla Havit Gamenote fuxi H3 aldım 1000 liraya, 2 güne geldiği zaman etiketlerseniz yorumumu yaparım.

Özellikleri: Mikrofon çıkartılabilir.
4 tane modu var; USB C, jak(yanlış yazmış olabilirim),Bluetooth ve dongle.
Kafa üzerinde rahat bir yapıya sahip.
Pedleri Kumaş.(yalıtımı deriye göre kötü ama rahat, sporda sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum.)

Hocam bende sizin gibi kullanma amacıyla Havit Gamenote fuxi H3 aldım 1000 liraya, 2 güne geldiği zaman etiketlerseniz yorumumu yaparım.

Özellikleri: Mikrofon çıkartılabilir.
4 tane modu var; USB C, jak(yanlış yazmış olabilirim),Bluetooth ve dongle.
Kafa üzerinde rahat bir yapıya sahip.
Pedleri Kumaş.(yalıtımı deriye göre kötü ama rahat, sporda sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum.)
Aldıktan sonra düşünceşerini paylaşırsan sevinirim

Aldıktan sonra düşünceşerini paylaşırsan sevinirim.

Tahmini teslimat yarın diyor hatırlarsam yazarım 😅

Gayet güzel, beklentilerimi karşıladı. Ses kaliteside güzel herhangi bir sıkıntı yok şahsen. Mikrofonuda gayet iyi denecek bir şey bulamadım başka. Siz sorun cevaplıyayım.

Bir de kumaş olduğu için dışarıya ses veriyor, sporda sıkıntı yaratır mı sen karar ver.

Son düzenleme:
Tahmini teslimat yarın diyor hatırlarsam yazarım 😅

Gayet güzel, beklentilerimi karşıladı. Ses kaliteside güzel herhangi bir sıkıntı yok şahsen. Mikrofonuda gayet iyi denecek bir şey bulamadım başka. Siz sorun cevaplıyayım.

Bir de kumaş olduğu için dışarıya ses veriyor, sporda sıkıntı yaratır mı sen karar ver.

Sağ ol bakacağım bugün tekrardan yorumlarına kafamda Anker Soundcore Life Q10i var ikisinden birini alacağım.

Geri
Yukarı