1500TL monitör önerisi

M A S K

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 144hz 1ms monitör arıyorum. bütce 1500TL civarı. laptopa bağlayıp kullanacağım. CS:GO ve PUBG gibi FPS oyunları oynuyorum. Bu monitörler arasında kaldım, hangisini almalıyım ya da bu fiyat bandında sizin önereceğiniz başka monitör var mı?

Attıklarınız arasında bulunan Samsung monitör arkadaşımda var. Ben curved VA Samsung aldım 72Hz, o da VA panel çok hoşuna gidince gitti 144'lüğünü aldı :) VA panel yani hem benim hem arkadaşım için yapılmış gibi sanki :) Karma kullanım, içerik tüketimi ve oyun için müthiş monitör.
Laptop için 144 Hz alma hüsrana uğrayabilirsin. Sayılı laptop 144 Hz çıkış verebiliyor.
Aynen bu da var. HDMI çıkışınız nedir?

Viewsonic XG 2401 kullanıyorum, öneririm.
Rtx 2070 ekran kartım ile Gsync sorunsuz çalışıyor. Monitör Freesync olduğu halde Gsync uyumu çok iyi.
Oynadığım oyunlar: Bf1, Bf5, Rainbow Six Siege, Pubg, Call of Duty Modern Warfare.

C24G1 Mat ekran onu biliyorum, kullandım ve çok etkilenmiştim. Rekleri çok iyi ve siyah renkler oldukça iyi. Sanırım LG VA panel kullanmışlar o yüzden çok iyi. Samsung VA panellerden daha iyi.
Laptop için 144 Hz alma hüsrana uğrayabilirsin. Sayılı laptop 144 Hz çıkış verebiliyor.
Attıklarınız arasında bulunan Samsung monitör arkadaşımda var. Ben curved VA Samsung aldım 72Hz, o da VA panel çok hoşuna gidince gitti 144'lüğünü aldı :) VA panel yani hem benim hem arkadaşım için yapılmış gibi sanki :) Karma kullanım, içerik tüketimi ve oyun için müthiş monitör.

asus x550vx model laptop var. 950mx ekran kartı. şimdi monitör alıp 2 3 ay sonra kasa alıcam. HDMI ile 120 fps alsam da sorun değil. hangisini alacam karar veremiyorum

Aynen bu da var. HDMI çıkışınız nedir?
Viewsonic XG 2401 kullanıyorum, öneririm.
Rtx 2070 ekran kartım ile Gsync sorunsuz çalışıyor. Monitör Freesync olduğu halde Gsync uyumu çok iyi.
Oynadığım oyunlar: Bf1, Bf5, Rainbow Six Siege, Pubg, Call of Duty Modern Warfare.
Laptop' un markası nedir?
bu 3 monitörden hangisini önerirsiniz?

Son düzenleme:
ViewSonic XG 2401 kullanıyorum, öneririm.
RTX 2070 ekran kartım ile gsync sorunsuz çalışıyor. Monitör FreeSync olduğu halde gsync uyumu çok iyi.
Oynadığım oyunlar: BF1, BF5, Rainbow Six Siege, PUBG, Call of Duty Modern Warfare.

Merhaba XG2401 almayı düşünüyorum renk ayarları vs nasıl olmalı ve LOL CS gibi oyunlarda en düşük MS değerini nasıl alırım. Bir ayarı var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı