1500TL'ye kablosuz fare tavsiyesi

Cantrepreneur

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 1500TL bütçeyle kablosuz fare arıyorum. Aklımda dareu A950 Pro vardı ama connectgame yorumlarını görünce vazgeçtim. Sizce bu bütçede başka alternatif var mı? Yoksa illa risk mi almak gerekir?

A950 Pro istiyorum hocam da sitenin yorumları aşırı kötü. Bu siteden sevap bile alınmaz diyen de var bozuk ürün yolluyor diyen de. O yüzden sipariş verecekken gelip konu açtım. Öneri için teşekkürler şimdi bakıyorum.

A950 Pro istiyorum hocam da sitenin yorumları aşırı kötü. Bu siteden sevap bile alınmaz diyen de var bozuk ürün yolluyor diyen de. O yüzden sipariş verecekken gelip konu açtım. Öneri için teşekkürler şimdi bakıyorum.

Bozuk ürün yolluyor diyenler gelsin buraya anlatsınlar. 4 tane ürün aldım daha hiç sıkıntı çıkarmadılar.
Karalamak için karalayanlar var sinir bozucu.
Bu arada A950 Pro biçilmiş kaftan bu bütçede.

Darmoshark M3 önerebilirim hocam. A950 Pro istemezsen dediğime bakabilirsin ama A950 Pro bence daha iyi mouse.

Malzeme kalitesi rezalet.

Bozuk ürün yolluyor diyenler gelsin buraya anlatsınlar. 4 tane ürün aldım daha hiç sıkıntı çıkarmadılar.
Karalamak için karalayanlar var sinir bozucu.
Bu arada A950 Pro biçilmiş kaftan bu bütçede.

Malzeme kalitesi rezalet.

A950 Pro ile yarışamayacağının farkındayım hocam zaten konuyu tam okumadan A950 önerecektim arkadaşın ön yargıları vardı. Zaten önerdikten sonra da A950 daha iyi yazdım.

Geri
Yukarı