15Mbps İnternetim iyi mi?

SemiKoseoglu765

Centipat
Yer
Herkesin Unuttuğu Yer, Iğdır
Daha fazla  
Madem evdeyiz dedim paketimi bir 15 liralık arttırdım. İşe yaramış mı?

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-04-30 122408.png
    Ek Açıklama 2020-04-30 122408.png
    6,7 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Paket ne üzerine arttı ki? Kotası? Hızı? Bunları bilmeden anlayamayız :) Upload bayağı tatlı bu arada. Hız ise sana yetiyorsa yeterlidir.

Hayır upload düşmeyecek. Düşerse firmaların hepsi ne olacağını adları kadar iyi biliyorlar. Ve 15 Mbps artık az ki 35 Mbps'lik pakete geçtiyse hem de bayağı az.
Hayır, firmalar eninde sonunda düşürecek, milletten linç yemekten korkacak değiller, en fazla bir süre boykot edilir, ki artık internet her yerde olduğu için pek bir sorun teşkil etmez herhalde ISS'lere, hem Türkiye'de herkes 100 Mbps kullanmıyor, 8, 16 ve 24 Mbps paketleri çok fazla kullanılıyor, ADSL altyapı değişmediği sürece 15 Mbps "Türkiye" standartlarına göre normal, sen 400 Mbps internet paketi kullanıyorsan bilemem, baban herhangi bir ISS'de falan çalışıyordur, ama 16 Mbps bize göre normal bir hız.

Hayır upload düşmeyecek. Düşerse firmaların hepsi ne olacağını adları kadar iyi biliyorlar. Ve 15 Mbps artık az ki 35 Mbps'lik pakete geçtiyse hem de bayağı az.
Hocam adamlar gelen linçlere aldırış etmez. Herkes nasıl daha fazla para kazanırımın derdinde. Twitter'da 1-2 gün eleştirirler sonra unutulur gider.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı