16.000 TL'ye telefon önerisi

Massibe

Hectopat
Merhabalar, 1 ay içerisinde yurt dışında gemiye çıkacağım için yedek bir telefon arıyorum.

Telefonu tamamı ile dizi film izlemek için ve fotoğraf çekmek için kullanacağım, büyük oyunlar oynamam diye düşünüyorum. Önceliklerim; ekran kalitesi şarj ve SD kart takılabiliyor olması, depolama çok önemli. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Tavsiye için teşekkürler inceledim fakat harici depolama seçeneği yok sanırım bunun dışında telefon hoş duruyor.

S21FE Snapdragon'lu bu modeli Amazon'dan al. Rahatına bak derim.

GT2'nin dış malzeme kalitesi benim hoşuma gitmiyor. Dışarıdan giriş seviyesi telefon gibi duruyor.
İnceleyeceğim teşekkürler fakat fiyatı biraz yüksek sanırım

Realme GT 2 bakabilirsiniz. 256GB depolama alanı var. Eğer kamera önemli ise S21 FE öneririm. Ekran kalitesi konusunda daha önde bir cihaz.

Honor 90 bakabilirsiniz. Ekranı kaliteli, çerçeveleri neredeyse yok gibi, 512 GB hafıza ve 12 GB ram'i var. Şarjı kullanıma bağlı olarak günü çıkarmayabilir ancak yüksek hızlı şarj ile kısa sürede doldurulabiliyor. Kamera özellikleriyle de ön plana çıkan bir model. Değerlendirmenizi öneririm.

Hafıza kartı desteği elzemse şuradan inceleyebilirsiniz. En iyi hafıza kartlı model A54 gibi. Ancak onu alırsanız ekrandan ve şarjdan feragat etmeniz gerekecek.

Seçim sizin...

GT2'yi istemiyorsanız S21 FE'ye cıkmanız daha iyi olur, çıkamıyorsanız A54 ve Honor 90 bulunuyor. Ha harici depolama çok önemliyse A54'den başka seceneginiz yok.

Tavsiye için teşekkürler inceledim fakat harici depolama seçeneği yok sanırım bunun dışında telefon hoş duruyor.

İnceleyeceğim teşekkürler fakat fiyatı biraz yüksek sanırım
Hocam ben aynı telefonu kullanıyorum. Şarjı rahatlıkla 1 günü çıkarıyor akşam eve döndüğümde %30-40 şarjım oluyor. Tabi dışarıda çok yoğun kullanmıyorum. 6-7 saat ekran açık süresi alıyorum ve cihaz 1.5 yıllık. Bende de snapdragon modeli var. Ekranı olsun kamerası olsun dört dörtlük cihaz. Pişman etmez.

Honor 90 bakabilirsiniz. Ekranı kaliteli, çerçeveleri neredeyse yok gibi, 512 GB hafıza ve 12 GB ram'i var. Şarjı kullanıma bağlı olarak günü çıkarmayabilir ancak yüksek hızlı şarj ile kısa sürede doldurulabiliyor. Kamera özellikleriyle de ön plana çıkan bir model. Değerlendirmenizi öneririm.

Hafıza kartı desteği elzemse şuradan inceleyebilirsiniz. En iyi hafıza kartlı model A54 gibi. Ancak onu alırsanız ekrandan ve şarjdan feragat etmeniz gerekecek.

Seçim sizin...
Teşekkür ediyorum cihaz güzel gözüküyor seçeneklerim arasına aldım.
GT2'yi istemiyorsanız S21 FE'ye cıkmanız daha iyi olur, çıkamıyorsanız A54 ve Honor 90 bulunuyor. Ha harici depolama çok önemliyse A54'den başka seceneginiz yok.
Teşekkürler öneriniz için A54 cihazına çok ısınamadım şarj konularından dolayı sanırım depolamayı 512 gblık bir cihaz alarak kapatabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı