16.000TL'ye her şey dahil PC toplama

Selamlar, PC alıyorum ve her şey dahil monitör, klavye, mouse ve kulaklık bu sistem 16.074TL tutuyor, sizce iyi mi? Normalde 2080 alacaktım ama aralarında çok bir fark yokmuş, ben de 2070 Super alıp artan parayı ekipmanlara yatıracağım dedim ve topladım ayriyeten koltuk alacağım, biraz da o yüzden 2080 almadım. Topladığım sistem aşağıda bu arada işlemciyi overclok yapıp 3.9'a çıkaracağım. Yanında gelen fan yeter mi?

CPB ile işlemci daha yüksek hızlara çıkabilir. Stok fan yeterli olur. Parçalarda güzel ve dengeli.

Stok fanla 4.1'in üstüne rahat çıkarsınız. Bazı arkadaşlar 4.4'e kadar OC yapabiliyor.

İmkanın varsa böyle bi sistemin yanına bu ekipmanlar yerine sistemle birlikte seni uzun süre götürecek kaliteli ekipmanlar almanı öneririm.

Forumda 3700X için sıvı soğutma gerekir mi diye bir konu vardı, ona bakabilirsiniz. 65W TDP değeri var, düşük yani.
İmkanın varsa böyle bi sistemin yanına bu ekipmanlar yerine sistemle birlikte seni uzun süre götürecek kaliteli ekipmanlar almanı öneririm.
Ekipmanlar kaliteli hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…