16-16.5 bin TL monitör dahil sistem toplamak

Bütçe
16500

WeyneMenX

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba değerli arkadaşlar. Böyle bir zamanda bilgisayar toplamak belki aptalca olabilir ama oyunlardan kendimizi alı koyamıyoruz ne yazık ki!
Her neyse sizlerden 16k - 16.5k arasında monitör dahil en iyi F/P bilgisayarı toplamak istiyorum baktım böyle konular yakın zamanlarda açılmış lakin istediğimi pek bulamadım. İtopya olsun Sinerji bilgisayar olsun birçok yerde kendim toplamaya çalıştım ama biraz fazla uçuyor. Olsam gerek ki 20k üzerine çıkıyor fiyat, burada herkes dolar şu an tavan yapmışken bir öneride bulunursa arayışta olan diğer kişilere de bir fikir ve yol gösterilmiş olur bana da yardımcı olursunuz. Şimdiden yardımı dokunan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hiçbir şeyin eski fiyatını bulmadığı bir ülkedeyiz bu yüzden bu zamanda bilgisayar toplaman aptalca değil, aksine zekicedir.

Bu sistemi alabilirsiniz (anakartı değiştirme imkanın varsa değiştirmeni öneririm) :

Veya bunu alıp üzerine sağlam 165Hz monitör ekleyebilirsiniz:

Monitör fiyatları gelen zamlardan sonra bayağı artmış F/P monitörü buradaki arkadaşlar önerebilir ama BenQ markasını öneririm kendim kullanıyorum memmunum.

Öncelikle hiçbir şeyin eski fiyatını bulmadığı bir ülkedeyiz bu yüzden bu zamanda bilgisayar toplaman aptalca değil, aksine zekicedir.

Bu sistemi alabilirsiniz (anakartı değiştirme imkanın varsa değiştirmeni öneririm):

Veya bunu alıp üzerine sağlam 165Hz monitör ekleyebilirsiniz:

Monitör fiyatları gelen zamlardan sonra bayağı artmış F/P monitörü buradaki arkadaşlar önerebilir ama BenQ markasını öneririm kendim kullanıyorum memmunum.

Ya evet güzel sistemler lakin ben şimdiye kadar sadece 1 kez AMD kullandım onda da yüksek grafik oyun oynadığım için pek deneyimleyemedim doğrusu hep NVIDIA (RTX hariç neredeyse çoğunu) kullandım nedense bende bir nvidiacılık var 🤣 yani AMD alırsam sanki boşa almışım hissi gelecek gibi geliyor. Ki baktığım zaman RX 6600 de FPS olarak GTX'lerden bir hayli fazla ama yine de çok kararsızım sizce 1 ile 3 ay arasında RTX'lerde bir düşme söz konusu olabilir mi? Monitör dahil 18k ya falan çıkabilirim.
165Hz monitör olarak bu modeli öneririm.

Mahsuru yoksa 144Hz de önerir misiniz?

Ya evet güzel sistemler lakin ben şimdiye kadar sadece 1 kez AMD kullandım onda da yüksek grafik oyun oynadığım için pek deneyimleyemedim doğrusu hep NVIDIA (RTX hariç neredeyse çoğunu) kullandım nedense bende bir nvidiacılık var 🤣 yani AMD alırsam sanki boşa almışım hissi gelecek gibi geliyor. Ki baktığım zaman RX 6600 de FPS olarak GTX'lerden bir hayli fazla ama yine de çok kararsızım sizce 1 ile 3 ay arasında RTX'lerde bir düşme söz konusu olabilir mi? Monitör dahil 18k ya falan çıkabilirim.

Mahsuru yoksa 144Hz de önerir misiniz?
Alışırsınız kısa sürede amd'ye dert etmeyin. Eğer oyun amaçlı monitör istiyorsanız :

Yeni konular

Geri
Yukarı