16-17 bin TL monitör dahil sistem önerisi

Rammer232

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, uzuuuuuuuuun zamandır pazar araştırması yapıyorum.
"O fiyata bu alınmaz, şu fiyata bu alınmaz bekle, laptop alma pişman olursun" gibi çevremden onlarca fikir aldım.
Sizlerden tek bir şey rica ediyorum arkadaşlar; bana artık bir sistem aldırın! 😁 bekledikçe bütçem artıyor gibi gözüküyor ama her ay bir nesil veya bir model düşmek zorunda kalıyorum zamlardan dolayı. O yüzden cumartesi günü gidip saçma bir hata bile yapacak olsam da kesinlikle bir sistem alacağım.

Konumuza dönelim. ☺️
Bütçem:
Toplama sistem için; kasa ve monitör dahil 16.000-17.000 TL.
Gaming notebook için: 19.000-20.000TL (RTX 3050 ve Ti olan ekran kartlı cihazlardan istemiyorum. RTX 3060 ve üstü ise değerlendireceğim izlediğim 500 negatif videodan dolayı.😁)
Monitör olarak şunu düşünüyorum. Bu yüzden sistem için 13.500-14.000 TL gibi bir rakam kalıyor. Ancak gerçekten mantıklı monitör önerilerine de açığım. ( ASUS TUF VG24VQE 23.6 )

Vatan Bilgisayar'ın sistem toplama arayüzü benim hoşuma gitti buradan öneri yaparsanız benim için daha iyi olur. (parçaları başka sitelerden alabilirim.)
Aşağıda ki sitelerden de alışveriş yapabilirim;
Teknosa ve içindeki satıcılar, MediaMarkt, amazon.tr.

Şimiden öneriler için teşekkürler. ☺️

İkisini alabilirsin vatan mediamark teknosa genelde tuzlu oluyor.

İkisini alabilirsin vatan mediamark Teknosa genelde tuzlu oluyor.

Hocam RX 6700 XT ile bu ekran kartının bir farkı var mı? Gaming gende böyle bir sistem var.

Geri
Yukarı