16.5 Cm El Için Mouse Önerisi

batuhan3707

Hectopat
Bana elime uygun mouse önerebilir misiniz? Aklımda boyutundan ve tutuş hissiyatından dolayı Zowie EC2-B var şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
bloody a9 veya a90 al bence
Ama bana sorarsan a90 çünkü Kızılötesi tuş teknolojisi kullanıyor a9'un 30 milyon tık a90'ın 50 milyon tık ömrü var onun dışında tepki süreleri aynı 1ms ikiside 4000DPI
Yani 2'sinin bariz farkı tuş ömrü tasarım olarak fark yok gibi ama ben alıcak olsam a90'ı alırdım fiyat farkıda var tab2

Ben rival 110 aldim elime biraz uzun geldi mouse 5 tuşuna basamiyorum.Elim 16cm işaret parmağını baz alirsak 15cm.

Razer da v2 kullandim palm grip için uygun büyüklüğüne alismistim.Clickler yuksek olduğu için sıkıntı yaşamamiştim ama double click sorunu var.

Ben rival 110 aldim elime biraz uzun geldi mouse 5 tuşuna basamiyorum.Elim 16cm işaret parmağını baz alirsak 15cm.

Razer da v2 kullandim palm grip için uygun büyüklüğüne alismistim.Clickler yuksek olduğu için sıkıntı yaşamamiştim ama double click sorunu var.
Steelseries'in mouseları uzun oluyo genelde. Bende Rival 600 almak istiyodum ama hem uzun hem de yüksek değil ondan dolayı vazgeçtim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı