16.500 TL telefon tavsiyesi

Hocam eğer pil önemliyse o bütçede en iyi cihaz POCO F5 işlemci açısından da POCO F5 ama ben Xiaomi sevmem derseniz S21 FE var. Çok mantıklı olmasa da nothing Phone da bakabilirsiniz.
Xiaomi sitesinde 18 kağıt hocam ama kamerayı saymazsak Poco F5 sizin işinizi görür.
Xiaomi konusunda bir ön yargım yok fakat bazı insanların ön yargısının sebebini bilmiyorum. 18k'ya kadar Xiaomi 12T,Poco F5,S21 FE kaldı elimizde. Bir de A54 modelini gördüm. Aslında gönlüm S21 FE'den yana ama bataryasından pişman olan çok insan var, sizce sıkıntı yaşar mıyım? Genel anlamda hangisi alınmalı sizce

Xiaomi konusunda bir ön yargım yok fakat bazı insanların ön yargısının sebebini bilmiyorum. 18k'ya kadar Xiaomi 12T,Poco F5,S21 FE kaldı elimizde. Güncelleme ve batarya konusunda genel anlamda hangisi alınmalı sizce
Güncelleme açısından en fazla güncellemeyi Poco F5 alır çünkü en güncel cihaz o . İnsanların ön yargılı olma nedeni yazılım onun dışında bir problemi yok

S21 Fe daha iyi bir cihaz ben onu tercih ederdim. A54 daha çok güncelleme alacak güncelleme sizin için önemliyse haberiniz olsun
Günü çıkartıyor.
S21 FE batarya konusunda ciddi soru işareti bırakıyor ama genelde bu bantta S21 FE öneriliyor. Sizce ne denli etkiler beni bataryası, kamera konusunda üzer mi ve kaç yıl güncelleme alır

S21 FE batarya konusunda ciddi soru işareti bırakıyor ama genelde bu bantta S21 FE öneriliyor. Sizce ne denli etkiler beni bataryası ve kaç yıl güncelleme alır.

Android 15'e kadar alır muhtemelen. S21 FE batarya konusunda POCO F5'e göre kötü ayrıca POCO F5 de cihazla birlikte 67W hızlı şarj geliyor batarya konusunda POCO F5 açık ara önde.

Xiaomi konusunda bir ön yargım yok fakat bazı insanların ön yargısının sebebini bilmiyorum. 18k'ya kadar Xiaomi 12T,Poco F5,S21 FE kaldı elimizde. Bir de A54 modelini gördüm. Aslında gönlüm S21 FE'den yana ama bataryasından pişman olan çok insan var, sizce sıkıntı yaşar mıyım? Genel anlamda hangisi alınmalı sizce
Bence S serisi varken A54 tercih edilmemeli, donanımı dâhâ basit kalıyor S serisi karşısında.

Xiaomi güzel cihazlar üretiyor ama yazılımı Samsung kadar kararlı değil, Samsungda da overheating problemi oluyor yük altında.

Ben de iş bulursam Samsung A70'ten Poco F5'e geçiş yapmayı düşünüyorum, işlemci performansı ve verimliliği olarak iyi cihaz.

Geri
Yukarı