16.500 TL'ye RTX 3060 ve i5 12400F sistem alınır mı?

Bütçe
16500
Abartmanın alemi yok, dolandırıcı birinin ilanını görmediyseniz öyle bir durum yok. 2060 lı sistemler falan 16 17 bine satılıyor.
Örnek olarak https://www.sahibinden.com/ilan/iki...gb-ram-intel-i5-plus-monitor-1137247528/detay

17 bine 4060 lı tüm bileşenleri sağlam ve düzgün bir sistem varsa getir bir tanesini değil hepsini anında satın alayım.

3060 12 gb modeli ve diğer bileşenlerde psu hariç gayet iyi. 16.500 uygun bir fiyat. Gayet alınabilir bir sistem.
Zaten dört dörtlük bir sistem toplamak istesen bir ton para.Sadece işlemci,ekran kartı seçimi yapıp diğer bileşenleri giriş segment seçiyorlar.Sadece bir örnek verdim.Ama bana göre pahalı geldi 16.5k şimdi gidip psu alsa 3-4k da ona gider ondan dedim.

Zaten dört dörtlük bir sistem toplamak istesen bir ton para.Sadece işlemci,ekran kartı seçimi yapıp diğer bileşenleri giriş segment seçiyorlar.Sadece bir örnek verdim.Ama bana göre pahalı geldi 16.5k şimdi gidip psu alsa 3-4k da ona gider ondan dedim.
Şuan ki duruma göre uygun hocam fiyatı, ama Psu konusunda haklısınız. Gerçi 3-4k demeyelimde 1.5-2 bine 600watt iyi bir marka alabilir.

Şuan ki duruma göre uygun hocam fiyatı, ama Psu konusunda haklısınız. Gerçi 3-4k demeyelimde 1.5-2 bine 600watt iyi bir marka alabilir.
Olabilir kendi bileceği iş fakat psu da alınması halinde senin dediğine göre 18-19k ya patlıyacak bir 2.el 3060 lı sistem almam.Ben şuan link atamıyorum fakat yine söyleyim benim rtx 4060 lı dediğim sistemlerin bileşenleri zaten çok kaliteli değil 12.nesil i3+rtx4060 koyup diğer bileşenleri giriş seviye yapıp o makul fiyatlara satıyorlar zaten.Ben olsam youtube kanallarını takip ederim sınırlı stokla uygun fiyattan satıyolar fakat hızlı olmak lazım.

Alınmaz. Daha gecen hafta sıfır 4060'lı sistem 16.000 tl'ye satıldı. Bu fiyata ikinci el en azından RX 6700xt veya 3060ti'lı sistem alınmalı.

Olabilir kendi bileceği iş fakat psu da alınması halinde senin dediğine göre 18-19k ya patlıyacak bir 2.el 3060 lı sistem almam.Ben şuan link atamıyorum fakat yine söyleyim benim rtx 4060 lı dediğim sistemlerin bileşenleri zaten çok kaliteli değil 12.nesil i3+rtx4060 koyup diğer bileşenleri giriş seviye yapıp o makul fiyatlara satıyorlar zaten.Ben olsam youtube kanallarını takip ederim sınırlı stokla uygun fiyattan satıyolar fakat hızlı olmak lazım.
Peki bana PC önerme şansın var mı

https://shbd.io/s/Efz3HAlS mesela bu nasıl

Son düzenleme:
Peki bana PC önerme şansın var mı

https://shbd.io/s/Efz3HAlS mesela bu nasıl
Linkteki sistemin ekran kartı iyi,anakart çok giriş seviyesi,psu ve kasa kötü seviyede,ramler ideal,işlemcisi ise i3 12100f den bir tık kötü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bak bu şekilde youtube kanallarını takip et 16k gibi uyguna fırsat yakalayabilirsin,adamın biri fırsat edip almış.Şimdi sahibindende ilana koymuş 20k ya yakın bir fiyata,yine alınır mı alınır o paraya fakat 16k ya yakalasaydın iyiydi.

Geri
Yukarı