16.765 TL'ye MSI GeForce RTX 3070 Ti Gaming X Trio alınır mı?

Bütçe
15000

Knight Davion

Kilopat
3070 ile 3070 Ti arasında hemen hemen hiç fark yok. Bütçenizi zorlamanıza değmez. İndirimlerle 14.5K civarına TUF 3070 ve Gigabyte Vision 3070 bulunuyor. Bu iki modeli kovalayın derim.

Sadece NVIDIA tarafından MSI, ASUS, Palit markalarından düşünüyorum hocam. 13300’ye 2 fanlı 3070 Ventus var Gamegaraj’da. Bunun ile 16750 TL’ye 3070Tİ Gaming X Trio arasında kaldım. Akşam çalışıyor olacağım ama incehesap gaming gecesini kontrol edeceğim. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Kartı alana kadar konunun takibindeyim, yorum yazabilirsiniz hocam.

Sadece NVIDIA tarafından MSI, ASUS, Palit markalarından düşünüyorum hocam. 13300’ye 2 fanlı 3070 Ventus var Gamegaraj’da. Bunun ile 16750 TL’ye 3070Tİ Gaming X Trio arasında kaldım. Akşam çalışıyor olacağım ama incehesap gaming gecesini kontrol edeceğim. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Kartı alana kadar konunun takibindeyim, yorum yazabilirsiniz hocam.

Ventus alma. Dediğim gibi TUF al. ROG'a çok yakın soğutma performansı var.

RTX 30 serisindeki en başarılı üreticiler Gigabyte ve Asus şu an. Bu ikilinin her modeli iyi. Ancak özellikle Asus tarafında TUF ve ROG, Gigabyte tarafında Vision ve Aorus modelleri çok iyi. TUF ve Vision modelleri 14.5K civarına iniyor. 13200'e Ventus modeli almayın, Ventus 1 TL dahi çıkılamayacak durumlarda alınması gereken bir kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı