16 cm ele ve palm tutuş için Razer Deathadder V3 Pro mouse uygun olur mu?

Yani evet herkes büyük gelir diyorda g 502 Hero'ya bakıyorum o daha büyük ve rahat ediyorum onda eloshapedede bakıyorum uzunluk anlamında DeathAdder V3 Pro daha kücük ama gövdesi daha yüksek palm olarak kullanıyorum büyük gelmiyor gibi yani rahatta ediyorum kullanırken sadece cok ağır.

Ve bir de dav3 Pro'da gıcırdama oluyor diooylrar ve mouse scrolu bozuluyor diyorlar.

Vallahi rahat kullanıyorum veya elime tam ooturan bir mousun rahatlığını bilmediğim için bana rahat geliyor olabilir :D
Aslında G102 MM711 boyutlarında fare alıp rahat geliyor mu diye deneyip karar verebilirsiniz buna. (Yanlış anlaşılmasın G102 asla önermem)

Baktığım zamanda razerdada ya gıcırmada ya da scrolunda bozulmalar oluyormuş.
Wraith sitesinden herhangi bir fareyi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz kalitelidir çoğu.

Bence o bütçede Lamzu Thorn daha makul.
Hybrid palma bir tık kaçarsanız çok rahat ettirir.
Hocamın önerdiği alınabilir Wraith sitesinde iade olmasa da garantisi kendileri oldukları için sıkıntı çıkarsa hallederler.
Geçen 2.6kya düşmüştü DaV3 pro o fiyatlara yeniden yakalarsanız kesinlikle alın.

Wraith sitesinden herhangi bir fareyi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz kalitelidir çoğu.

Hocamın önerdiği alınabilir Wraith sitesinde iade olmasa da garantisi kendileri oldukları için sıkıntı çıkarsa hallederler.

Şekil olarak pek sevmedim ya Ninjutso Sora 4K düşünüyordum ama onda da gıcırmada sorunu var deyince yanaşmak istemedim şimdi de dav3'te gıcırmada scrolda bozulma olduğunu görünce kararsız kaldım.

Şekil olarak pek sevmedim ya Ninjutso Sora 4K düşünüyordum ama onda da gıcırmada sorunu var deyince yanaşmak istemedim şimdi de dav3'te gıcırmada scrolda bozulma olduğunu görünce kararsız kaldım.
Sora V2 4K'da gıcırdama sorunu yok.
Lamzu OG PRO 4K alıp geçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı