16 GB RAM+GTX1650 vs 8 GB RAM+1650 Ti

goop

Decapat
Yakın zamanda alacağım yeni laptop için hangisi daha uygun olur? Çoğunlukla oyun oynayacağım bilgisini de veriyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Edit:İşlemcileri aynı
Günümüz oyunlarında 8GB yeterli değil. Sadece oyun oynamak için mi laptop alıyorsunuz?
Hem okul hem oyun amaçlı alıyorum 1650ti olan laptobu 16gb yapmaya bütçem yetmiyor. Evet sanırım çoğunlukla oyun oynayacağım.

Kalsın şimdilik 8 GB RAM, ileride yükseltirsiniz. 1650 Ti modeli alın, aralarında kaç lira fiyat farkı var ?

Üstteki arkadaşın dediği gibi günümüz oyunları için çok yeterli değil. Ama bütçen yetmiyorsa 8 GB al gitsin sonuçta iyi sistemler.

Kalsın şimdilik 8 GB RAM, ileride yükseltirsiniz. 1650 Ti modeli alın, aralarında kaç lira fiyat farkı var ?
Başlıktaki iki seçim arasında fark yok
Gerçekten arada kaldım insanların bir kısmı 1650ti al rami sonradan arttırırsın diyor, diğerleri de 1650 al 8gb ram ile performans çok olmaz diyor.

Ekran kartı demirbaş gibi olur. RAM takviyesini de müsait olduğunuz zaman yaparsınız.
Yani önce iyi olan ekran kartı, burada 1650 Ti oluyor, sonra RAM...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…