16 Mbps internetim çok yavaş

Ali koray kara

Centipat
16 Mbps tarifemde 2 Mbps alıyorum. Taşınmadan önce 8 alıyordum. Bir hata ile daha az veriyor olabilirler mi? Müşteri hizmetlerini aramadan altyapımın kaç Mbps desteklediğini nereden öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı iyileştirmeleri lazım eskiden aynı sorunu bende yaşıyordum bu olaydan sonra 8 Mbps döndüm sonra aradılar altyapınız iyilestirildi dedi 16 Mbps döndüm. Müşteri hizmetlerini arayın derim 2 Mbps internet için 80-90 lira vermeyin. 8 Mbps'e geçin altyapı düzelene kadar.

Tarifen 16Mbps olabilir. Sen her türlü bunun 1/8'i kadarını alacaksın. Burada garip bir durum yok.

16 Mbps tarifemde 2 Mbps alıyorum. Taşınmadan önce 8 alıyordum. Bir hata ile daha az veriyor olabilirler mi? Müşteri hizmetlerini aramadan altyapımın kaç Mbps desteklediğini nereden öğrenebilirim?

Merhaba,
Servis sağlayıcınız hangi firma? Yapmanız gerekenler ilk olarak firmayla irtibata geçin. Daha sonra altyapılı kontrol şeklinde bir kaç firmanın yer konum seçerek alabileceğiniz hızı gösteriyor onlara da bakabilirsiniz.

1 Megabit, 1/8 Megabyte'a eşittir.

İnternet servis sağlayıcısıyla olan anlaşmanız 16 mpbs'e kadar olabilir mi? Çünkü böyle yaparak insanları yanıltıyorlar.

Servis saglayicim Vodafone baska firmaları bende düşündüm Türk Telekom'un alt yapı testinde hipernet destekledinini gördüm ama cayma bedelinden dolayı degistiremiyorum.
1 Megabit, 1/8 Megabyte'a eşittir.

Sen yanlış anladın interneti actirirken 16 Mbps dediler speestestte 2 Mbps çıktı alt yapım çok kötü olduğunu düşünmüyorum taşınmadan önceki yerde alt yapım daha kötüydü 8 Mbps alıyordum.

27 Mbps çıkıyor ama bu hızı VDSL türünden mi verecekler benim modemim ADSL oldugu için 2Mbps alıyor olabilir miyim.

Dosya Ekleri

• Fiber İnternet Altyapı Nerede ve Sorgulama _ Millenicom - Google Chrome 17.03.2020 12_53_29.png
    49,3 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…