16 yaşında jilet ile tıraş olunmalı mı?

Bence bu yaşlarda çok vurulmamalı çünkü sivilce vs. çok çıktığı için yüzünde kalıcı yaralar bırakır. Philips'in oneblade serisi var onu kullanabilirsin bence, gayet iyi kesiyor.

Bu biraz da genetik hocam, şahsen bende çok nadir sivilce çıkıyor en fazla 1 ya da 2 tane çıkıyor.

Bu biraz da genetik hocam, şahsen bende çok nadir sivilce çıkıyor en fazla 1 ya da 2 tane çıkıyor.

İlk aldığınızda çok çıkar ama yüz yavaş yavaş alışıyor. Tıraş sonrası kesinlikle soğuk suyla yüzünüzü yıkayın kurulayın ve nemlendirici krem kullanın gözenekler kapansın.

arkadaş bu sivilce çıkma işi genetik mi anlamış değilim yüzüne her türlü bakım yapan kız arkadaşlarım zımpara gibi yüzleri var ben 5 günde bir sinekkaydı traş oluyorum tertemiz cildim tek kullandığım yüz sabunu ve traş kolanyası

Bende de hiç çıkmıyor ama okula bir giriyorum insanların gözüyle sivilcesini falan karıştırıyorum yani neredeyse herkes o derece oluyor, ben de genelleme yaparak öneride bulunayım dedim. Yoksa şahsen ben 11. sınıfın 2. döneminde vurmaya başladım, şuan seyreklik vs. yok gayet iyi çıkıyor sakallar.

Geri
Yukarı