160 bin sıralama bilgisayar mühendisliği

darkzeromusti

Picopat
Daha fazla  
Üniversite tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar. Biliyorum bu sıralamaya pek bilgisayar mühendisliği yok fakat 2022 vaziyeti ortada, tek yüzü gülmeyen ben değilim.

Kütahya üniversitesine ya da Kayseri üniversitesine bir bakın. Şehir içi şartlar da çok önemli. Bana kalsa (imkanım varsa tabi) 1 yıl daha hazırlanırım ki hazırlanıyorum.

Kütahya üniversitesine ya da Kayseri üniversitesine bir bakın. Şehir içi şartlar da çok önemli. Bana kalsa (imkanım varsa tabi) 1 yıl daha hazırlanırım ki hazırlanıyorum.
Bu benim ikinci senemdi zaten, üçüncü seneyi asla kaldıramam. Kayseri'nin gelmeme ihtimali çok yüksek fakat Kütahya'yı değerlendireceğim, teşekkür ederim.
Abime sordum o sıralardaki mühendislikler pek mantıklı olmaz, öğretmenlik olabilir dedi.
Öğretmenliğe hiç sıcak bakmıyorum, KPSS ÖABT derken o kadar emeğin sonucu devlette de özelde de çok basit bir maaş. Bilgisayar mühendisliği hiç değilse emeğinin karşılığını veren bir meslek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…