1600 AF vs. 10400F

@zenginADAM58

Intel'de bir anakart sattırma merakı vardır. Eğer ki yarın bir gün 11. nesil işlemci almak istersen Z serisi bir anakart lazım olur. Yüksek frekanslı RAM takmak istersen yine bu anakartlardan birine ya da 11. nesil ile duyurulacak olan H ve B500 anakartlarına yönelmen gerekecek. Eğer diyorsan: "Ben bu 10. nesil ile yoluma bakarım, yüksek frekanslı RAM'ler ile işim olmaz.". O zaman F/P olarak Intel önde.

Bütçemi 500 TL daha arttırıp 10400F seçmek zorundayım.
@zenginADAM58

Intel'de bir anakart sattırma merakı vardır. Eğer ki yarın bir gün 11. nesil işlemci almak istersen Z serisi bir anakart lazım olur. Yüksek frekanslı RAM takmak istersen yine bu anakartlardan birine ya da 11. nesil ile duyurulacak olan h ve B500 anakartlarına yönelmen gerekecek. Eğer diyorsan: "ben bu 10. nesil ile yoluma bakarım, yüksek frekanslı RAM'ler ile işim olmaz.". O zaman F/P olarak Intel önde.

İşte 500 TL arttırmam gerek o zaman da ekipmanlara para kalmıyor.

1300 TL'ye ASUS Prime Z490 V si satıyorum 33 ay garantili İstanbul'da isen pm atabilirsin dostum ben bizzat 1600 AF'den 10400'e geçmiştim ciddi oyun performansi farki var diğer farklar çok önemli değil ancak oyunda 10400 çok iyi, onu alamadin 10100F de kisa vaadede güzel oyun performansi veriyor 1600 AF'yi masadan kaldır direkt.

Yeni konular

Geri
Yukarı