1600 DPI Değerinde kadar ulaşabilen, 50-100 TL fare önerisi

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Didim
Merhaba. 2014 Yılından beridir kablosuz fare kullanıcısıyım. Uzun süredir ASUS WT465 kablosuz fare kullanıyorum. Farenin 3 farklı hassasiyet modları bulunmakta. 800 DPI, 1000 DPI ve 1600 DPI değerine kadar ulaşabiliyor. Buna benzer, hatta bu fareden daha kaliteli bir optik veya lazere sahip olan, her zeminde hiçbir şekilde kayma ve takılma sorunu yaşatmayan, 50-100 TL cıvarı kaliteli bir fare önerir misiniz? ASUS WT465 Fareyi 2014 yılından beri kullanıyorum. Ancak, sol tuşu artık basma ömrünü geçmiş gibi görünüyor. Tıklarken, basma hissiyatı çok uzun bir süreden beri yok. Tuşun basma ömrü artık ölmüş durumda. Çoğu zaman bir kere tıkladığımda, çift tıklıyor. Farenin durumu o kadar kötü. Artık yeni bir fare almaya karar verdim. Zaten o fareninde tıklama gibi bir hissiyatı kalmadı. Tuş, tuş olduğunu dahi hissettirmiyor. Hiçte tık sesi yok, farenin tuşuna bastığım zaman, tuş kendini hiç hissettirmiyor zaten. Bu sebeple, 1600 DPI değerine kadar çıkabilen, yeni bir kablosuz fareye ihtiyacım var. Önerileriniz nelerdir?

Not: Fare 1600 DPI olursa sevinirim. Lakin uzun vaadede kullanım alışkanlığım 1600 DPI. Kullandığım çözünürlük 1920x1080.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı