1600 TL i3 6098p R9 380 2GB Sistem Toplama

aintgotnoname

Hectopat
Arkadaşlar bütçemi zaten çok zorladım daha fazla vermem imkansız. Bu bütçe çerçevesinde daha iyisi varsa önerilerinizi bekliyorum. Bu güç kaynağına güvenebilir miyim ? Ayrıca aldıktan bir ay sonra 240 GB SSD ve 8 GB RAM takacağım.

Adsız.png

Oyun odaklı olacaksa bu sistem hiç olmamış. 320GB harddisk ile çok sıkıntı yaşarsın. Yakın zaman içerisinde ekleme yapacaksan şuan biraz alayımda kurtulayım gibi olmuş. 1 ay bekle bütçeni birleştirip öyle topla. Bu şekilde daha iyi bir sistem toplayabilirsin. 320 GB HDD ve 1 ay sonra eklenecek 240 GB SSD hiç de mantıklı değil. 1 TB HDD eklemeni tavsiye ederim. İllaki SSD ekleyeceğim diyorsan 120 GB olabilir.
Bana sorarsan şart değil ve SSD parasıyla işlemciyi yada anakartı daha yükseltebilirsin. İstersen 4 GB ram değil direk olarak 8 GB takarsın.
SSD eklemek için de sistem özelliklerinden kısma. Paran olduğu zaman eklersin olmadı.

Oyun odaklı olacaksa bu sistem hiç olmamış. 320GB harddisk ile çok sıkıntı yaşarsın. Yakın zaman içerisinde ekleme yapacaksan şuan biraz alayımda kurtulayım gibi olmuş. 1 ay bekle bütçeni birleştirip öyle topla. Bu şekilde daha iyi bir sistem toplayabilirsin. 320 GB HDD ve 1 ay sonra eklenecek 240 GB SSD hiç de mantıklı değil. 1 TB HDD eklemeni tavsiye ederim. İllaki SSD ekleyeceğim diyorsan 120 GB olabilir.
Bana sorarsan şart değil ve SSD parasıyla işlemciyi yada anakartı daha yükseltebilirsin. İstersen 4 GB ram değil direk olarak 8 GB takarsın.
SSD eklemek için de sistem özelliklerinden kısma. Paran olduğu zaman eklersin olmadı.

Şuan maksimum bütçe bu SSD eklemek için kısmadım zaten. Bilmek istediğim şey işlemci, ekran kartı ve güç kaynağı uyumu. Oyun odaklı olacak fakat bu oyunlar CS: GO, H1Z1 gibi oyunlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı