1600 TL Laptop Önerisi

platt1234

Hectopat
Arkadaşlar bana en fazla 1600 TL bütçe ile bir laptop önerir misiniz? Fiyat düşük biliyorum ama günlük işler ve sadece zula vb aşırı düşük sistem gereksinimli oyunlar oynanacak. İyi bir laptop olursa çok sevinirim. Arkadaşlarıma Vatan veya Mediamarkt gibi mağazası olan yerlerden önerirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
2. ele yönelin. Diğer türlü ancak Celeron işlemcili veya tablet bilgisayar alırsınız. Benim önerim 2. el laptop veya 2. el İpad Mini 4 falan almanız olur.

Buna bakabilirsin kardesim. Umarim butcen artar da Allah gonlune gore bir bilgisayar almayi nasip eder sana.
Hocam bu laptop zulayı zor bela oynatır drop desen hadava uçar ben ikinci el öneririm ancak güvenemem derseniz masaüstü öneririm. İncehesap üzerinden toparladım illa mağaza derseniz fiyat 500 TL kadar artar ki mantıksız. İnce hesap gayet güvenilir bir sitedir. Önerdiğim sistem:
Anakart: MSI A68HM-E33 V2 AMD A68H Soket FM2+ DDR3 Micro-ATX - incehesap.com
İşlemci: Amd A8 7650K X4 3.3GHz Soket Fm2+ İşlemci - incehesap.com
RAM(2 adet APU sistem olacak): Corsair Vengeance CMZ4GX3M1A1600C9 4GB DDR3 1600MHz CL9 Bellek
Harddisk: Toshiba 500 GB 3.5" 7200 Rpm Sata3 32 MB Hard Disk - DT01ACA050 - incehesap.com
Kasa ve PSU: Frisby FC-8870G Midi Tower Kasa Siyah 400W - incehesap.com
Sistemi alabilirsin eğer bu parçaları sistem toplama sihirbazından birleştirirsen sistemi toplayıp gönderirler. İndirim de alabilirsin 50 TL kadar fiyat 1700 TL. Mahalledeki bilgisayarcıya da windows7yi kurdurdun mu bu iş tamamdır. Değil zula bu sistemle fortnite,cs go gibi oyunları da rahatlıkla oynarsın eline para geçince ekran kartı da eklersen bu sistem seni 4 sene kadar idare eder.

Hocam bu laptop zulayı zor bela oynatır drop desen hadava uçar ben ikinci el öneririm ancak güvenemem derseniz masaüstü öneririm. İncehesap üzerinden toparladım illa mağaza derseniz fiyat 500 TL kadar artar ki mantıksız. İnce hesap gayet güvenilir bir sitedir. Önerdiğim sistem:
Anakart: MSI A68HM-E33 V2 AMD A68H Soket FM2+ DDR3 Micro-ATX - incehesap.com
İşlemci: Amd A8 7650K X4 3.3GHz Soket Fm2+ İşlemci - incehesap.com
RAM(2 adet APU sistem olacak): Corsair Vengeance CMZ4GX3M1A1600C9 4GB DDR3 1600MHz CL9 Bellek
Harddisk: Toshiba 500 GB 3.5" 7200 Rpm Sata3 32 MB Hard Disk - DT01ACA050 - incehesap.com
Kasa ve PSU: Frisby FC-8870G Midi Tower Kasa Siyah 400W - incehesap.com
Sistemi alabilirsin eğer bu parçaları sistem toplama sihirbazından birleştirirsen sistemi toplayıp gönderirler. İndirim de alabilirsin 50 TL kadar fiyat 1700 TL. Mahalledeki bilgisayarcıya da windows7yi kurdurdun mu bu iş tamamdır. Değil zula bu sistemle fortnite,cs go gibi oyunları da rahatlıkla oynarsın eline para geçince ekran kartı da eklersen bu sistem seni 4 sene kadar idare eder.
Tek akilli siz degilsiniz arkadasin profilinde bir tane bilgisayari varmis yazilana gore.
Ayrica laptop istiyorum diye uzerine basa basa soylemis siz hala kasa oneriyorsunuz.
Drop yiyip zar zor oynatacaginin farkindayim ama bu fiyata ancak bu var 1600 TL'ye 1080ti ekran kartina sahip ve 8700k islemciye sahip bir laptop bulursaniz haber verin de biz de alalim.

1600 TL'ye mağazadan oyun açabilecek laptop almak maalesef imkansız. Celeron işlemcili hepsi. Ayrıca mağazada satılanların Hometech hariç harddisk boyutları da 32 GB. Yani 2. el bir cihaz alman daha mantıklı. Nvidia 840M, 940M, 850M'li bir cihaz bulursan CS GO, GTA V, LOL, Zula,... gibi oyunların hepsini yüksek FPS değerlerinde açar. Tabi temiz kullanılmış bir cihaz olması gerek. Bakımlarının da yapılmış olması lazım. Ya da aldığın gibi senin yaptırman lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı