1600 TL monitör önerisi

Bütçe
1600
2K düşünürseniz bunu öneririm.

Önerim tek monitör alıp 2K almanız. 3060 Ti'ın nimetlerine de erişirsiniz. :D

Sanırım sizleri dinleyip böyle bir şey alacağım.

O zaman da düşük Hz'li bir şey almak durumunda kalacağım. Oyun performansı açısından tereddüt ediyorum.

Kardeşim 1600 lira bütçe ile hangisini alabilirim demişsin bende onu önerdim lakin 2600 liralık bilgisayara evet bunu alacağım demişsin. 1600 değil de 2600 lira bütçen olduğunu söyleseydin daha iyisini önerebilirdim.

Kardeşim 1600 lira bütçe ile hangisini alabilirim demişsin bende onu önerdim lakin 2600 liralık bilgisayara evet bunu alacağım demişsin. 1600 değil de 2600 lira bütçen olduğunu söyleseydin daha iyisini önerebilirdim.

Hocam kızdırdım sanırım sizi :) size onu yazdıktan sonra düşündüm ve iki monitör almak yerine bütçemi zorlayıp bir kereliğine daha yüksek çözünürlüklü bir şey almak daha makul geldi. Hatta şu anda da buna bakıyorum, kredi kartına güvenerek. Zaten oynadığım oyunlar hikaye tabanlı oyunlar, o yüzden grafik ayarlarını yükselttiğimde de 60 FPS'ten çok fazlasını alamayacağım muhtemelen. Eğer varsa öneriniz açığım.

Hocam kızdırdım sanırım sizi :) size onu yazdıktan sonra düşündüm ve iki monitör almak yerine bütçemi zorlayıp bir kereliğine daha yüksek çözünürlüklü bir şey almak daha makul geldi. Hatta şu anda da buna bakıyorum, kredi kartına güvenerek. Zaten oynadığım oyunlar hikaye tabanlı oyunlar, o yüzden grafik ayarlarını yükselttiğimde de 60 FPS'ten çok fazlasını alamayacağım muhtemelen. Eğer varsa öneriniz açığım.

Kaliteli bir monitör 60Hz sıkıntı çıkartmazsa sizin için alınabilir. Ama bence 2K 144Hz ya da 2K 165Hz monitör alın. Tazeleme hızı çok farkeder.

2 Kez bu monitörden aldım Gittigidiyor sitesinden 2 kez de ölü piksel çıktı bende, acaba kronik sorunlu mu banamı denk geldi İtopya sitesinde sağlam mıdır yoksa tüm siteler ellerinde kalan kusurlu ürünleri indirim adı altında millete yedirme derdindemi bilemedim.

Bu monitör indirime girmiş. Bir bak istersen

Geri
Yukarı