16000 TL kasa toplama

Eymen16

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 10-16 bin TL arası kasa toplıyıcam. Monitörüm var. Genellikle Valorant oynuyorum. F/P kasa önerebilir misiniz? AMD veya Intel fark etmez.

Merhaba. 10-16 bin TL arası kasa toplıyıcam. Monitörüm var. Genellikle Valorant oynuyorum. F/P kasa önerebilir misiniz? AMD veya Intel fark etmez.

Aynı fiyata Red Devil 6700XT var ve PSU daha iyi seçilebilir.

Aynı fiyata Red Devil 6700XT var ve PSU daha iyi seçilebilir.
Akakçe'den 350TL fark olduğunu görüyorum değmez.PSU işini görür 550watt besler ama ileriye dönük olmasını istiyorsa aynı modelin 750w olanını alabilir.

Akakçe'den 350TL fark olduğunu görüyorum değmez.PSU işini görür 550watt besler ama ileriye dönük olmasını istiyorsa aynı modelin 750w olanını alabilir.
Nasıl değmez? Kesinlikle değer ve fiyatı 7999TL şuan.

Red Devil gibi bir kart için kesinlikle değer.

Akakçe'den 8350TL olarak gözüküyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…