1600AF vs 10100F

Ya hocam nasıl 10100F in saf gucu cok daha iyi ikisinde de darbogaz olmazsa aynı FPS'yi verıyorlar ama yüksek kartlarda 10100F daha fazla FPS veriyor. Zaten 10100F 2070 besler derken tüm oyunları kastetmedim yani 1080p bazı oyunlarda besleyebiliyor. Bir de bu kadar niye taktin i ye rastgele hızlı yazarken dikkat etmemisim.

Var ya ben de eskiden takmazdım böyle ama taksan iyi olur. Yabancı birine büyük “i” yazarsan adam mala bağlar falan:) Konuya dönersek 10100F müthiş güçlü falan değil. Oyunların çoğunda aynı FPS değerlerini alıyorlar fakat tabii e-spor oyunlarında işlemciye binen yükten dolayı i3 biraz daha iyi ama hem geleceğe yatırım hem de anakart ucuzluğu ve tabii ki çekirdek farkından dolayı 1600 AF geçilmez diyorum.(hele overclockla asla geçilmez)

Son düzenleyen: Moderatör:
Var ya ben de eskiden takmazdım böyle ama taksan iyi olur. Yabancı birine büyük “i” yazarsan adam mala bağlar falan:) Konuya dönersek 10100F müthiş güçlü falan değil. Oyunların çoğunda aynı FPS değerlerini alıyorlar fakat tabii e-spor oyunlarında işlemciye binen yükten dolayı i3 biraz daha iyi ama hem geleceğe yatırım hem de anakart ucuzluğu ve tabii ki çekirdek farkından dolayı 1600 AF geçilmez diyorum.(hele overclockla asla geçilmez)
Tamamdır anladım saolun

Var ya bende eskiden takmazdım böyle ama taksan iyi olur yabancı birine büyük i yazarsan adam mala bağlar falan:) konuya dönersek 10100F müthiş güçlü falan değil oyunların çoğunda aynı FPS değerlerini alıyorlar fakat tabii e-spor oyunlarında işlemciye binen yükten dolayı i3 biraz daha iyi ama hem geleceğr yatırım hem de anakart ucuzluğu ve tabii ki çekirdek farkından dolayı 1600 AF geçilmez diyorum.(hele overclockla asla geçilmez)

Hocam biliyorum forumda yenisiniz ancak yazım şeklinize biraz düzen verirseniz iyi olur yoksa çok fazla ceza yersiniz gibi geliyor.

1600 AF 4.1GHz falan yaparsan tekli çekirdek farkinida hemen hemen kapatiyor. Her türlü 1600 AF derim ben. 4Core 8 thread olayı yeni nesil konsollar ile sıkıntı çıkarabilir yakında.

Yeni konular

Geri
Yukarı