165 FPS vermeyen oyunu 165 Hz ile oynamak zararlı mı?

NceS

Femtopat
Daha fazla  
Selam, şu anda Valorant'ta 70-140 FPS değerleri arasında gidip gelen ama çoğunlukla 70-100 FPS alan bir PC'm var. Maksimum ayarlarını yaptım PC'nin, anca öyle alıyor. OC var işlemcide. GT920MX ekran kartı var ve laptopta oynuyorum. PC topladığım için monitör aldım ama monitör 165 Hz. 100 FPS aldığım bir oyunda 165 Hz monitörle ne olur? Zarar verir mi, bir sıkıntı çıkarır mı? Kaç Hz'de oynatır? teşekkürler.

Monitör: VIEWSONIC 23,8" VX2418-P-MHD Full HD 1ms 165Hz 2xHDMI DP Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Selam, şu anda Valorant'ta 70-140 FPS değerleri arasında gidip gelen ama çoğunlukla 70-100 FPS alan bir PC'm var. Maksimum ayarlarını yaptım PC'nin, anca öyle alıyor. OC var işlemcide. GT920MX ekran kartı var ve laptopta oynuyorum. PC topladığım için monitör aldım ama monitör 165 Hz. 100 FPS aldığım bir oyunda 165 Hz monitörle ne olur? Zarar verir mi, bir sıkıntı çıkarır mı? Kaç Hz'de oynatır? teşekkürler.

Monitör: VIEWSONIC 23,8" VX2418-P-MHD Full HD 1ms 165Hz 2xHDMI DP Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Hiç bir zararı olmaz sadece HZ 165 ile yenilemez 75 civarı yeniler.

Sorun olmaz, sadece FPS düşüşlerini hissedersin. 165 FPS'in altında kaç FPS alırsan onu görürsün.

Hiçbir şey olmaz, FreeSync veya G-Sync açık değilse kırılmalar oluşur. Eğer açıksa, o anki aldığınız FPS kadar Hz'iniz olur.

Biraz cahilim bu konuda kusuruma bakmayın nasıl açabilirim FreeSync'i yi G-SYNC desteklemiyor ekran kartım sanırım.
Çok sağ olun bu arada hepinize teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı