1650 Ti ile mining günlük ne kadar getirisi olur?

Getirisi iyi olur ama sonra laptopu yakınca götürüsü de kötü olur :) (!) YTD

Laptop ile mining yapmayın derim. Diğer konulara bakın buna benzer konular var ve yapılmaması tavsiye ediliyor.

Eğer elinizde bulunan laptop'u kullanmayacaksanız ve boşta kalacaksa o zaman yapın. Günlük elektrik bedelini hesaplayın ve kazandığınız parayı hesaplayın. Bunun için bir web sitesi vardı. Konuya hakim olanlar zaten sizlere yardımcı olacaktır.

Bende de 1660 Ti var. Günlük ne kadar kazandırır acaba? Bide buna değer mi? Sonuçta %100 yükte saatlerce çalışacak. Boşuna ekran kartımın ömründen yemek istemem.

Getirisi iyi olur ama sonra laptopu yakınca götürüsü de kötü olur :) (!) YTD

Laptop ile mining yapmayın derim. Diğer konulara bakın buna benzer konular var ve yapılmaması tavsiye ediliyor.

Eğer elinizde bulunan laptop'u kullanmayacaksanız ve boşta kalacaksa o zaman yapın. Günlük elektrik bedelini hesaplayın ve kazandığınız parayı hesaplayın. Bunun için bir web sitesi vardı. Konuya hakim olanlar zaten sizlere yardımcı olacaktır.
Laptobun yanacağını zannetmiyorum, aylaraca aralıksız çalıştıranlar var. 24 saat aralıksız açık tutamam günlük 12-16 saat tutar kapatırım. En azından azda olsa ek gelir olsun istiyorum.
Bende de 1660 Ti var. Günlük ne kadar kazandırır acaba? Bide buna değer mi? Sonuçta %100 yükte saatlerce çalışacak. Boşuna ekran kartımın ömründen yemek istemem.
Senin ekran kartı daha iyi bence 1660ti için kesinlikle değer. Ekran kartı ömründen yer ama mining ağır oyunlar kadar ısıtmıyor diye biliyorum.
1650ti ile nasıl hangi coinle yapılır bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Laptopun yanacağını zannetmiyorum, aylaraca aralıksız çalıştıranlar var. 24 saat aralıksız açık tutamam günlük 12-16 saat tutar kapatırım. En azından az da olsa ek gelir olsun istiyorum.

Senin ekran kartı daha iyi bence 1660 Ti için kesinlikle değer. Ekran kartı ömründen yer ama mining ağır oyunlar kadar ısıtmıyor diye biliyorum.
1650 Ti ile nasıl hangi coinle yapılır bilgilendirirseniz sevinirim.

Raven coin kazabilirsin 5mh/s ile 25-50 cent arasında kazancın olur.

Geri
Yukarı