1650S sistem Valorant düşük FPS

yagiz2828

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım INTEL 10100F-ASUS TUF-GTX1650S-O4G-EX-H410M-V3-CRUCIAL 480GB-CORSAIR 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu sistemi almıştı fakat i3 10100F ve 1650 Super incelemelerinde Valorant'ta 200 hatta 230'a da çıkıyordu. Fakat kendisi Valorant'ta girdiğinde 200'ü zor buluyor. Bunu nedeni nedir bir çözümü var mıdır?
Windows ayarları driver ayarları vb. şeyler önemli ayrıca oyun ayarları.

Güncel Windows driver kullanımı oyun ayarları ayrıca arka plandaki uygulamalar ve odanın sıcaklığı gibi sana bir sürü etmen sayabilirim. Kesin bir cevap bulabilmen için satın alınırken verilen FPS testi inceleme şeklinde test alırsa arkadaşın sorunu çözebiliriz incelemelerde adam 25 derecede odada klima ile oturur sistemide adam akıllı soğutursa ne drop yer ne FPS kaybı anlatabildim umarım? Şartlar önemli.

monitörü 144hz üs
Arka planda Discord Chrome gibi uygulamalar açık mı? Ayrıca monitörün 144Hz ve üstümü üstü değilse istersen 1000FPS olsun.
144hz sadece discordu açık oluyor
Güncel Windows driver kullanımı oyun ayarları ayrıca arka plandaki uygulamalar ve odanın sıcaklığı gibi sana bir sürü etmen sayabilirim. Kesin bir cevap bulabilmen için satın alınırken verilen FPS testi inceleme şeklinde test alırsa arkadaşın sorunu çözebiliriz incelemelerde adam 25 derecede odada klima ile oturur sistemide adam akıllı soğutursa ne drop yer ne FPS kaybı anlatabildim umarım? Şartlar önemli.
anlatabildin ama sadece valorantta oluyor mesela vulkansız rainbow en yüksek ayarlarda 150 ile 230 fps arası alıyor testlerdede bu doğru ama valoranta gelince 200 fps hayatta geçmiyor anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı