1660 Super sisteme yükseltme önerisi

AM4 soket uyumlu anakarta falan hiç ihtiyaç yok gereksiz yükseltmeler önermişsiniz.

Evet yazıyı tam okumadınız sanırım eğer AMD'ye geçmek isterse diye önerdim sonra Intel durmak istersen ekran kartı sonrasında RAM sonrasında işlemci.

Evet yazıyı tam okumadınız sanırım eğer AMD'ye geçmek isterse diye önerdim sonra Intel durmak istersen ekran kartı sonrasında RAM sonrasında işlemci.

Okudum kardeşim anladım yazını ama adama gerekli bilgiyi verip geçmek yerine AMD'ye geçmekle falan kafasını karıştırmaya gerek yok bence.

Senin bütçen ne bro anakart yükselteceğine bilgisayarı sat direkt.
yani şöyle yükseltmem gereken parçaları satıcam gelen parayada 5-10 k arası bi ekleme yapabilirim

@DirectX9 Sen direkt olarak sadece ekran kartını yükseltmemi ve elimdeki ramleri mi takmamı söylüyorsun

Yani şöyle yükseltmem gereken parçaları satacağım gelen parayada 5-10 k arası bir ekleme yapabilirim.

@DirectX9 sen direkt olarak sadece ekran kartını yükseltmemi ve elimdeki RAM'leri mi takmamı söylüyorsun.

Evet bilgisayarı değiştirmekle uğraşmayın ekran kartını yükseltin yeter. Ya da isterseniz bilgisayarı 13K liradan satın, RX 6600'lü hazır toplama alın.

Son düzenleme:
Evet bilgisayarı değiştirmekle uğraşmayın ekran kartını yükseltin yeter. Ya da isterseniz bilgisayarı 13K liradan satın, RTX 4060'lı hazır toplama sistem alın.
Hepsini toptan satmakta mantıklıymış yardım için teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…