1660 Super VGA monitör ile kullanılır mı?

Bebek Shaun

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1660 Super ve Ryzen 3 3100'lü bir sistem topladım ama monitörüm kare ve VGA. Dönüştürücü ile kullansam sorun olur mu? Ne tür sorunlar olur?
@FantastikTürk.

Eğer monitör bu ASUS'un ekonomik FHD VGA monitörlerindense hiçbir şey olmuyor. Ama dönüştürücü iyi olmalı.

Olup olmayacağının garantisi yok hocam, kesin sonuç için denemeniz gerekiyor. Ben 1660S'i dönüştürücü ile kullanmıştım uzun bir süre, hicbir problem yaşamamıştım. Ne görüntü kalitesinde, ne de renklerde. Kullandığım monitör 1440x900P çözünürlükte VGA monitör idi.
Kullandığım dönüştürücü.

Dönüştürücü kaliteliyse bir fark yaratmaz aynı HDMI gibi kullanırsınız.

Bir süre kullandım dönüştürücü ile aynı ekran kartını. Hiçbir sorun yaşamadım, ama 15-20 TL'lik bir şey almayın. Ben 70 TL'ye almıştım sanırım çok işimi gördü. Kullanılabilir.

Bir şeylerden kısıp monitör almanı tavsiye ederim kader kardeşim. Aynı derdin mağduruyuz. Küçücük, kare, tipsiz bir pencereden bakıyoruz olan bitene .

Vallaha ekran kartını 1650S yapsam arada 20-30 FPS fark var. Sende de mi aynı monitör?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…