1660 Super vs RTX 2060 sistem

AMD RX5600XT var bütçene uyabilecek. O ekran kartını hiç düşündün mü? 1080p FPS oyunlarda 1660S yeter 1200TL farka gerek yok.

Uzun vadeli düşünürsek de 1660s daha mı mantıklı?

Gaming X var fakat sadece görünüş. Gigabyte'ın 3 fanlı modeli en fazla güç arttırımı sunuyor diye biliyorum.

Ben MSI'ın 1660S Gaming X ekran kartını almayı düşünüyorum sizde şu an bu ekran kartını kullanıyorsunuz sanırım önerir misininiz?

AMD ekran kartı almak istemiyorum tercihimi daha stabil olan NVIDIA'dan yana kullanmak istedim.

Ben de RX 5600XT var (ASUS ROG Strix) ve gerçekten sıcaklıktan tut performansa kadar her şey 2060'dan iyi durumda hiçbir sıkıntı yok

Artık inanın bana sorun yok

Hocam RX 5600XT alın pişman olmazsınız sistem oyunlarda 65'i geçmiyor Ultra'da

Son düzenleme:
1660S işini görür sektöre bu kadar para bağlama

Haklısın hocam. Coşmaya gerek yok. Aslında ben de biliyorum yeteceğini ama derdim şu, bu bu şartlarda yedi sekiz bin para zaten çıkıyor, birazcık daha verince çok daha güçlü ve daha uzun süre goturecek sistem mümkünse insan onu istiyor. Ne var ki bunun sonu yok. Sakin kalmak daha mantıklı.

MSI 1660S'de 2.5k ya fiyatlar çok uçtu.

MSI 1660S'de 2.5k ya fiyatlar çok uçtu.
Öyle maalesef. Çok büyük bir artış söz konusu tüm bileşenlerde. Yeni nesiller çıkınca ucuzlar diyen çok ama ben ülkenin ekonomisine güvenemediğim için almaya başladım parçaları. Düşün düşün nereye kadar. Aldım geçtim. Bu arada ben de MSI istiyordum ama Asus dual Evo 1660 Super 2000'e inince mecbur Asus aldım. Isınır mı, iyi mi hiçbir fikrim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…