Satılık 1660 Ti Ryzen 5 3600 satılık sistem

sweett

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Valve Corporation.
Merhaba, şu an halihazırda kullandığım sistemimi satmaya karar verdim. Sebebi 3060'lı bir PC'ye geçeceğim veya stokların düzelmesini bekleyip sistem toplayacağım bu konuda biraz kararsızım. Neyse konumuza gelelim. Sistemi 8000 TL'ye satıyorum, niye bu kadar pahalı? Çünkü şu an sadece ekran kartının değeri 4500-5000 TL mining sağ olsun üzülerek söylüyorum ama durumumuz bu. Sistem özelliklerine geçelim;
GPU: MSI Gaming X GTX 1660 Ti GDDR6 kutulu (6 ay garantisi vardır mining yapılmamıştır yapılmadığını kanıtlamanın bir yolu varsa stres testi, performans vs... Yapabiliriz.)
CPU: Ryzen 5 3600 kutulu (1 yıl garantisi vardır.)
Anakart: MSI B350M PRO VD Plus kutulu (garantisi yoktur, model eskidir ama Ryzen 3000 destekli olduğu için sistemi sorunsuz çalıştırmaktadır ama upgrade edecekseniz biraz sorun olabilir.)
RAM: G.Skill Ripjaws V kırmızı 2x8 2400 MHz CL15 Dual kit RAM (biliyorum MHz düşük ama OC ile yükseltilebileceğini düşünüyorum.)
Kasa: MSI MAG Forge 100M (kasayı 3-4 ay önce aldım garantisi var kutusu var.)
PSU: High Power 600W gd performance 80+ Gold (kasa ile aynı gün aldım internet üzerinden kutusu garantisi vardır.)
SSD: Adata SU630 240 GB (biliyorum çok iyi değil 2-3 ay önce aldım ama idare eder bence.)
HDD: WD 1TB HDD.

Geri
Yukarı