1660 Ti veya 1660S sistem toplama

Yaklaşık 5850₺'ye aşağıdaki parçalarla güzel bir sistem olur (bellek iki tane olacak şekilde):

Yaklaşık 5850₺'ye aşağıdaki parçalarla güzel bir sistem olur (bellek iki tane olacak şekilde):

Fsp daha önce kullanmadığım marka aynı şekilde Palit'i de yeni görüyorum ne kadar güvenilir sağlamlıkları nasıldır ne kadar götürür ?

Palit'in GTX 1050 Ti kartını 3 senedir kullanıyorum, sıkıntı çıkarmadı. FSP en güvenilir PSU üreticilerindendir. Sistem parçaları uzun ömürlüdür, özellikle SSD.

Son düzenleme:
Teknobiyotik E3 SSD'yi Kingston A400 ile değiştir ve geleceğe yönelik olması açısından bütçeyi 400 TL aşıp Asus 144hz IPS Monitör almanı tavsiye ederim. Aşamam dersen Acer Nitro 75hz IPS Monitör iş görür ama aşmanı öneriyorum sonuçta her yıl monitör almayacaksın.

Hocam önerileriniz için teşekkürler ASUS monitörü araştırdım ama bulamadım kutuda DP mi geliyor HDMI mi bilginiz var mı?
Palit'in GTX 1050 Ti kartını 3 senedir kullanıyorum, sıkıntı çıkarmadı. FSP en güvenilir PSU üreticilerindendir. Sistem parçaları uzun ömürlüdür, özellikle SSD.

Önerileriniz için teşekkürler.

Hocam önerileriniz için teşekkürler ASUS monitörü araştırdım ama bulamadım kutuda DP mi geliyor HDMI mi bilginiz var mı?
Bilmiyorum hocam ama satın alacağın mağazaya yazarsan cevap vermeleri lazım.

Geri
Yukarı