1660S orijinal yazılımı ile mining yapılır mı?

Ged

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1660 Super tek ekran kartı kasanın içinde. Yazılımı ile vs. oynamadım orijinal hali BIOS vs. hiçbir şeyiyle oynamadım. 25-26mh/s ile kazıyor. Öğrenci apartında oturuyorum elektrik faturası kirama dahil yani elektrik ödemiyorum ekstra olarak. Bu şartlar altında kazım yapmak sizce mantıklı mı?

Hiçbir şeyiyle oynamadan yapmaktansa hiç yapmamak daha iyi. Sıcaklıklar ne haldedir kim bilir.
24 saat yapılacaksa mantıklıdır.

Ekran kartı sıcaklığı kazım sırasında 70 derece şu an. 24 saat çalıştıracağım.

Benim için 70 derece korkunç bir seviye. Bu 70 derece GPU sıcaklığı. Memory temp çok daha yüksektir. Hiç yapmamanız bu şekilde yapmanızdan çok daha iyi. OC yapılmadan mining yapılmaz. Hiç mi konuları vs. takip etmediniz, 70 derece nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilinçsizce mining yapmayınız lütfen 70 derece olan bir kart kesinlikle sıkıntı çıkaracaktır. Bozulmasi durumunda sizi maddi manevi zarar uğratır. Evdeki pirinçten olmayın.

Direkt mining yapılmaz. Kart hem çok enerji tüketip ısınır, hem de az üretim yapar. Bir kaç ayar gerekir. Google'dan ''1660 Super mining settings'' yazın uygun ayarları bulursunuz birkaç dakikada.

Yeni konular

Geri
Yukarı