1660S sisteme oyun önerisi

Everythink

Hectopat
1660S.
Ryzen 5 5600G.
16 GB RAM.

Öncelikle bedava oyun olsun param olmadığı için hiçbir oyunu tadamadim. ne RDR 2 ne başka bir şey.
Simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CP77 paralı fakat koruması yok, orjinal dosyaları kopyalanıp crack vesaire gibi şeyler olmadan direkt internetten indirip çalıştırabiliyorsun.

Destiny 2 loot odaklı bir oyun uzun süre oynatır.
For Honor deneyebilirsin keyifli bir tps fakat oynayan oyuncu az.
Warframe deneyebilirsin, oyunda çok fazla detay ve karmaşa olduğu için beni sarmamıştı seni bilmem bakabilirsin.

Onun dışında çok fazla beleş kaliteli oyun benim gözümden çok yok. Ha bide PUBG beleş oldu onu da deneyebilirsin. Bir çok free oyun denemiştim ama şimdi aklıma gelmiyor o yüzden 3-4 tane yazabildik.

CP77 paralı fakat koruması yok, orijinal dosyaları kopyalanıp crack vesaire gibi şeyler olmadan direkt internetten indirip çalıştırabiliyorsun.

Destiny 2 loot odaklı bir oyun uzun süre oynatır.
For Honor deneyebilirsin keyifli bir TPS fakat oynayan oyuncu az.
Warframe deneyebilirsin, oyunda çok fazla detay ve karmaşa olduğu için beni sarmamıştı seni bilmem bakabilirsin.

Onun dışında çok fazla beleş kaliteli oyun benim gözümden çok yok. Ha bir de PUBG beleş oldu onu da deneyebilirsin. Birçok Free oyun denemiştim ama şimdi aklıma gelmiyor o yüzden 3-4 tane yazabildik.

Ben CP77i parayla alıp dosyalarını kopyalayip iade edip oynamaya devam edebiliyor muyum?

Geri
Yukarı