1690 TL'ye Beko Smart Tv Aldık

mustafa43

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biz bugün 9 taksit yaptıkları için Beko' dan 1699 TL televizyon aldık. Özellikleri aşağıdaki gibidir. Aldığımız televizyon nasıl?

• 1080P
  • 3D (2 Gözlük hediye)
  • 400 Hz
  • 40 inç (102 ekran)
  • Dahili uydu alıcısı
  • 1 Yıllık Digitürk hediye
  • Smart tv

Aklıma gelen özellikleri bunlar görünüş olarak da çok hoşumuza gitti. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Smart TV deki internet kablolu mu kablosuz mu ? Bizde de smart TV var fakat televizyon ethernet desteklediği için kullanamıyoruz :)

Bende Arçelik almıştım 1499 TL'ye ve aynı yazdığınız özellikler. Digitürk hediyesi yok. Görüntü çok iyi ama LG, Samsung gibi olmaz güncelleme açısından.

Smart TV deki internet kablolu mu kablosuz mu ? Bizde de smart TV var fakat televizyon ethernet desteklediği için kullanamıyoruz :)
Onu bilmiyorum olmazsa modemi değiştiririz.

Bende Arçelik almıştım 1499 TL'ye ve aynı yazdığınız özellikler. Digitürk hediyesi yok. Görüntü çok iyi ama LG, Samsung gibi olmaz güncelleme açısından.
Kaç senedir Beko televizyon kullanıyoruz hem memnun olduğumuz için aldık hem de Kasım'da 9 taksit ile ödemeye başlayacağız, diğer mağazalar Bonus'a 5 taksit yapıyorlar.

Bende Arçelik almıştım 1499 TL'ye ve aynı yazdığınız özellikler. Digitürk hediyesi yok. Görüntü çok iyi ama LG Samsung gibi olmaz güncelleme açısından.
Hocam LG Tv kullanıyorum. 3 haftada bir güncelleme geliyor yapmıyorum. Bir sıkıntı çıkar mı hazır konu açılmışken. :D

TV'de wifi yok, sadece ethernet ile internete girilebiliyor. Yok ben ethernet'le uğraşamam diyorsanız bir usb adaptörü alarak TV'ye takabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı