17.000 TL laptop önerisi

RTX 2070 2. El bakabilirsin ya da sıfır 3060 ama 2070 havada karada parçalar

Sıfır 2070 ve i7 10. Nesil 18.800 tl ama bütçeyi aşarsın
1500 tl aşabilirsen 10 yıl kullanırsın
1500 tl aşabilirsen 10 yıl kullanırsın
Markayı bizzat kendim kullanıyorum 5xl 3050 ti modelini tek sorunu driverları kurmadan önce masaüstündeyken fan çalıltıryordu oda driverları kurmadığım içindi sanırım bir tek depolama yetersiz kalır onuda bir kaç ay sonra alırsın

Guvenilir markadir. Laptoplarida gayet iyidir.
Tanidiklarinin yasadiklari sorunlari neydi?
Ram arızası, bios sorunları ve ekran kartı ile ilgili yaşanan sorunlar (Ekran kartı yaşayan arkadaş sadece 3 ay gibi bir sürede kullandı ram ise 2, 3 günde sorun gösterdi ama iade talebini kabul ettiler, bios ile ilgili olarak ekranda sürekli kilitlenme yaşanıyordu bios ekranına girincede aynı sorun yaşanmaya başladı güncellenmesine rağmen sıkıntı çıkardı sorun çözülemeden satılmak zorunda bıraktı) Hani 3-4 ay biraz uzun ve kullanıcı etkisi ile olmuş olabilir diyebilirsiniz fakat çabuk deforme olması veya diğer laptoplara nazaran 2 yıl değilde 3 ayda faaliyet göstermesi sıkıntılı bir durum fakat bu modelin olup olmadığından emin değilim.
Ram arızası, bios sorunları ve ekran kartı ile ilgili yaşanan sorunlar (Ekran kartı yaşayan arkadaş sadece 3 ay gibi bir sürede kullandı ram ise 2, 3 günde sorun gösterdi ama iade talebini kabul ettiler, bios ile ilgili olarak ekranda sürekli kilitlenme yaşanıyordu bios ekranına girincede aynı sorun yaşanmaya başladı güncellenmesine rağmen sıkıntı çıkardı sorun çözülemeden satılmak zorunda bıraktı) Hani 3-4 ay biraz uzun ve kullanıcı etkisi ile olmuş olabilir diyebilirsiniz fakat çabuk deforme olması veya diğer laptoplara nazaran 2 yıl değilde 3 ayda faaliyet göstermesi sıkıntılı bir durum fakat bu modelin olup olmadığından emin değilim.
Fakat duyduğuma göre soğutmasının çok iyi olduğunuda belirtmişlerdi.

RAM arızası, BIOS sorunları ve ekran kartı ile ilgili yaşanan sorunlar (ekran kartı yaşayan arkadaş sadece 3 ay gibi bir sürede kullandı RAM ise 2, 3 günde sorun gösterdi ama iade talebini kabul ettiler, BIOS ile ilgili olarak ekranda sürekli kilitlenme yaşanıyordu BIOS ekranına girincede aynı sorun yaşanmaya başladı güncellenmesine rağmen sıkıntı çıkardı sorun çözülemeden satılmak zorunda bıraktı) hani 3-4 ay biraz uzun ve kullanıcı etkisi ile olmuş olabilir diyebilirsiniz fakat çabuk deforme olması veya diğer laptoplara nazaran 2 yıl değil de 3 ayda faaliyet göstermesi sıkıntılı bir durum fakat bu modelin olup olmadığından emin değilim.

Fakat duyduğuma göre soğutmasının çok iyi olduğunuda belirtmişlerdi.

Dedikleriniz dogru olabilir. Fakat ben cok kisi ile konustum, GameGaraj laptoplari hakkinda, kullananlarlada konustum, problem olmadigini soylediler. Tanidiklariniza mi oyle denk geldi? Yoksa kullanici hatasi mi? Bilemiyorum. Sogutmasi ve kasasi kaliteli, MSI kasasi kullaniyorlar. Teknik servisinde iyi oldugunu biliyorum, emin degilim. Belki tanidiklariniz eski modellerinde sorun yasamistir.
Iyi gunler dilerim.

Geri
Yukarı