17-18 bin TL arası monitör dahil sistem önerisi

Ben de o sistemi almayı düşünüyorum da anakartta B550M-K mı daha iyi olur B450M-PRO Gaming mi?
B550M-K daha iyi olur ancak bütçeniz yoksa B450M de kurtarır. Kasayı mutlaka VG15FE yapın ama. Eğer 3. seçenekteki B450M PRO'dan bahsediyorsanız, pek farkları yok. Soğutucusu için B450M-PRO Gaming alınabilir belki fakat B550M-K daha güncel bir anakart.

Son düzenleme:
İyi olur hocam alabilirsiniz.
hocam benim için ne önerirsiniz oyun oynamayacağım için RX 6700 XT ekran kartı biraz fazla bana yazılım için kullanacağım. İyi ekran kartı yerine 32gb ram ya da daha iyi bir işlemcili hazır sistem var mı acaba? Direkt ekran kartsız ryzen işlemcili hazır sistem alsam mantıklı mı sizce 1060ti ekran kartı falan yeter bana diye düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum acaba

Hocam benim için ne önerirsiniz oyun oynamayacağım için RX 6700 XT ekran kartı biraz fazla bana yazılım için kullanacağım. İyi ekran kartı yerine 32 GB RAM'ya da daha iyi bir işlemcili hazır sistem var mı acaba? Direkt ekran kartsız Ryzen işlemcili hazır sistem alsam mantıklı mı sizce 1060 Ti ekran kartı falan yeter bana diye düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum acaba

32 GB RAM'li sistem bulamazsınız hocam anca özelleştirip alabilirsiniz.
Amacına göre bu sistemi de alabilirsin(bekle biraz özelleştirmemi gör.):

Ultimayı sipariş geçmiştim dün zaten bunu bugün görünce merak ettim. Ultima gibi bir sistem en fazla 12'ye falan düşer tahminimce onu da alabilmek mesele 😀 Donanım arşivi sistemini hemen sömürmüşler maşallah

Hayırlı olsun hocam. Bu sistemi CoD için mi aldınız? 😀

Hayır 😀😀 CoD mu veriyor bilmiyordum. 12400F sistem istiyordum şansıma uygun yakaladım kaçırmak istemedim, anakart upgrade yapma sebebim de B660 yonga setli anakartlar o.c desteği olmayan (12400F) gibi işlemcilere base o.c yapmayı sağlıyor 😂

Geri
Yukarı