17.3 inc Gaming laptop önerisi

Üstüne bayağı çıkmak gerekir ama, 10750H+1660 Ti MSI GL75 olurdu.

Bunu daha çok beğendim, bu fiyata çıkabilirim fiyatını hak ediyorsa hocam ? i7-10750H olması ve 1660 Ti 6 GB olması hoşuma gitti özellikle. RAM 2666MHz olması bir eksi sanırım. 3200MHz ile arasında ne kadar bir fark olur acaba, değiştirmem gerekir mi?

Bunu daha çok beğendim, bu fiyata çıkabilirim fiyatını hak ediyorsa hocam? i7-10750H olması ve 1660 Ti 6 GB olması hoşuma gitti özellikle. RAM 2666MHz olması bir eksi sanırım. 3200MHz ile arasında ne kadar bir fark olur acaba, değiştirmem gerekir mi?

Intel'de RAM MHz değerleri çok etki etmiyor diye biliyorum hocam, maksimum 2933 MHz destekliyor zaten.

Intel'de RAM MHz değerleri çok etki etmiyor diye biliyorum hocam, maksimum 2933 MHz destekliyor zaten.

Intel'li 3200MHz gördüğümü zannediyorum ama dediğiniz gibi çok fark etmiyorsa iyiymiş. Son yılın en düşük fiyatlarında seyir ediyor aslında tam alınmalık zaman. MSI'ın yetkili servisini araştırayım o halde, iyiyse benim için tamamdır. Teşekkür ederim hocam çok yardımcı oldunuz 😊

Intel'li 3200MHz gördüğümü zannediyorum ama dediğiniz gibi çok fark etmiyorsa iyiymiş. Son yılın en düşük fiyatlarında seyir ediyor aslında tam alınmalık zaman. MSI'ın yetkili servisini araştırayım o halde, iyiyse benim için tamamdır. Teşekkür ederim hocam çok yardımcı oldunuz 😊

Rica ederim hocam, hayırlı olsun:)

Açıklayıcı söylediğimi düşünüyorum hocam aslında ama, aradığım özelliklerde en düşük fiyatlısı ve 17.3 inc olmasıydı aradığım, ikisine de uymuyor tavsiyeniz 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı