17.3 inç RTX 4070 laptop önerisi

Sizin de söylediğiniz gibi bu cihaza mobil iş istasyonu denilebilir. Ancak arkadaş oyun için alacağından ve bütçesi daha yüksek olduğundan 3070 Ti abes kaçıyor. Ayrıca 16 inçte 2K ile 4K arasında aşırı dikkatli bakmazsanız farkı hissetmezsiniz.

Söylediklerinize tamamen katılıyorum. Ben 15'6 inç le o farkı hissediyorum. Bence kesinlikle o fark hissedilir. Bir alternatif sadece. Günün 24 saatinde birey oyun oynarsa diyeceğim bir şey yok. O ekranda YouTube 1080 /4k izlemek bile keyf, 4 k film ayrı bir keyf, render, kurgu vs biçilmiş kaftan. Esenlikle.

Teşekkür ederim ama önceliğim 17.3 olması oyun için alacağım için ekran büyük olsun istedim. Birde taksitli alacağım için 50 bin tek seferde ödeyemem.

Dostum 100W limitli 13700HX alıp limitsiz 13500HX performansını almak hoş olmaz farkındasındır umarım. Gereksiz limitli bir model bu, PL2 157W PL1 100W soğutması çok kötü değil ona rağmen limit var.
Sizin öneriniz nedir. Ben çok anlamıyorum bu işlerden. Fiyat performans yönünden beni üzmeyecek bir cihaz lazım. Ekran 17.3 tercihimdir.

Omendeki sorun kronik maalesef. Sorun zamanla sıcaklığa bağlı olarak çıktığı için şikayetler yeni yeni yayılmaya başladı. Omen Almayın.

Rehberinizi gördüm hocam. Kesin bilgim olmadığı için ilk seçenek olarak Omen önermeyi bırakmıştım zaten ama hala alınabilir buluyordum. Detaylıca okuyacağım.

Ben de normalde pek önermiyorum da spesifik istekler olunca seçenekler arasında sunuyordum. Artık önerirken bu rehberi de paylaşacağım, teşekkürler.

1920/1200 kesinlikle yetersiz. Darboğaz yaşayacağınız kesin. Bence bu sisteme en az 2 k standart, kanımca 4 k () yakışırdı. Şöyle düşün ps5 düm düz hd tv de oynuyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…