17 bin TL'ye sistem önerisi

thepanti

Femtopat
Daha fazla  
Hocam benim bilgisayarım şu anda
AMD Athlon II X2 250 Processor 3.00 GHz işlemciye.
4 GB RAM'e.
64 Bit işletim sistemine.
Windows 7
Ve 256 MB adını anmak istemediğim eski bir NVIDIA ekran kartına sahip.
PC oturma odasına ve evde yer yok.
Bu sistemi 8 GB RAM yükseltip adam gibi bir ekran kartımı almalıyım yoksa direkt yeni bir laptopmu almalıyım?
Bütçem maksimum 17 bin TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim bilgisayarım şu anda
AMD Athlon II X2 250 Processor 3.00 GHz işlemciye.
4 GB RAM'e.
64 Bit işletim sistemine.
Windows 7
Ve 256 MB adını anmak istemediğim eski bir NVIDIA ekran kartına sahip.
PC oturma odasına ve evde yer yok.
Bu sistemi 8 GB RAM yükseltip adam gibi bir ekran kartımı almalıyım yoksa direkt yeni bir laptopmu almalıyım?
Bütçem maksimum 17 bin TL.

Direkt yeni hesaplı ve performanslı masaüstü sistem alın sahip olduğunuz sistem ile uğraşılmaz topunu değiştirmeniz gerekir ki yine aynı işlemi yaparsınız. Forumdakiler size 17 bine güzel sistemler sunacaktır. Ayrıca bu zamanda işiniz laptopla alakalı değil ise almanızı tavsiye etmiyorum hem ısınma olsun hem de parçaların küçültme adına laptopun daha pahalı olması falan derken laptoplar çok pahalı oluyor ama o fiyata masaüstü toplarsaniz çok daha daha fazla performans alırsınız. Hem de size ısınma sorunu olmadan güzel bir tecrübe sunar.

Direkt yeni hesaplı ve performanslı masaüstü sistem alın sahip olduğunuz sistem ile uğraşılmaz topunu değiştirmeniz gerekir ki yine aynı işlemi yaparsınız. Forumdakiler size 17 bine güzel sistemler sunacaktır. Ayrıca bu zamanda işiniz laptopla alakalı değil ise almanızı tavsiye etmiyorum hem ısınma olsun hem de parçaların küçültme adına laptopun daha pahalı olması falan derken laptoplar çok pahalı oluyor ama o fiyata masaüstü toplarsaniz çok daha daha fazla performans alırsınız. Hem de size ısınma sorunu olmadan güzel bir tecrübe sunar.

Teşekkür ederim dostum.

Peki bu sistemlere hangi siteden bakayım nereden almalıyım.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim dostum.

Peki bu sistemlere hangi siteden bakayım nereden almalıyım.
Gaming gen tr kaliteli sistemler satıyor onlara bakabilirsiniz örneğin benim önerim 17 bine bu olurdu
Bu monitör dahil şekilde:
Monitör dahil değilse:
Monitör almayıp bu kasayı alırsanız kar edersiniz.

Geri
Yukarı